Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Tényleg nőies vonás gyereket...

Tényleg nőies vonás gyereket hordozni? Probléma, ha az apa is magára köti a kicsit?

Figyelt kérdés

2021. dec. 15. 20:59
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
99%
Simán hordozhatja egy apa is
2021. dec. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
99%
Nekem néha kötötte a férjem, de annyira nem jött be neki. Sok menő hurciapu van. Szakállas rockerek is, meg minden. Most ez a sárdobálás meg nem más, mint undorító fogáskeresés.
2021. dec. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
80%

Ha a gyereknek vagy az apának nem kényelmes, akkor probléma, ha ő hordozza. (De ugyanúgy az anyánál is, ha a gyereknek vagy az anyának nem kényelmes, akkor probléma, ha a nő hordozza.)

Amúgy meg: komolyan már gyereketek van, de még ti is annyira gyerekek vagytok, hogy azon problémáztok, mi mennyire nőies vagy férfias?

2021. dec. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
98%
Kvára nem. Eleve apuci többet bír. Ő még simán hordozza (csatosban) a majdnem 3 évest is én meg már a fúrdőből se szívesen cipelem be.
2021. dec. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
98%

A férjem tetovált, és szakállas. Nem is olyan alacsony. Ő simán magára kötötte bármelyiket. Ráadásul az első gyerekünk lány. 🙈

Amikor először meglátta, rám nézett és mondta, hogy itt gondok lesznek… Ez a baba gyönyörű. 😅 Én szeretem amikor hordozza őket, nekem nagyon macsós.

2021. dec. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
98%
Imádta hordozni mindkét gyerekünket a férjem. És egy percig sem érezte cikinek.
2021. dec. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
89%
Már RP is törölte a posztot, amikor látta, hogy akkorára sűrűsödött körülötte a faszerdő, hogy nem tud tovább haladni benne...
2021. dec. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Úgy érzem lemaradtam valamiről, a kommentek alapján, de nálunk férjem simán hordozta. 2 méter magas, nagy, széles izmos hátú ember, mindig olyan kis mókásan nézett ki a hátán a pöttöm baba fej. Szerintem tök cukik voltak.
2021. dec. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Mi nem hordoztunk,de én mindig támogatom ha egy apa ugyanolyan gondoskodó szülő mint az anya.És ez sosem lehet ciki vagy nőies vonás!

Semmi gond ezzel!

2021. dec. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
87%
Nálunk simán hordozza apuka (sokat járunk kirándulni). De hordozó eszköz vásárlása előtt kikötötte, hogy csak sportosabb jellegűt fog magára tenni, kendő félét semmiképpen sem (a kialakítás és a kötögetés miatt). Evvel nem is volt probléma, mert amúgy is olyant kerestem én is, ami kényelmes és túrázásra jó. Szerintem nem nőies, de azért ne rózsaszín, meg csillivilli hordozó legyen.
2021. dec. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!