Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Más is "szenved" rajtam kívül...

Más is "szenved" rajtam kívül babakocsi mániában?

Figyelt kérdés

Kiskorom ota imadom a babakocsikat

Babam 6 hós

3 babakocsija van jelenleg ( nem adtam el egyiket se)

Felváltva tolom őket


De most ismét szeretnék valami újjabbat


2022. jan. 4. 18:52
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
98%
Lehet, hogy más is, én pl. nem. Alig várom, hogy ne legyen rá szükség és dob hasam ki a francba. 😂
2022. jan. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Én a babaruhákkal vagyok így
2022. jan. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
74%
Helyesírási szótárt is vehetnél vagy hármat, de mindenképp olyan kiadást amiben benne van helyesen az, hogy újabbat. (Új es nem újj, van ujj is de az valami egészen más)
2022. jan. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
77%
Én is, de nekünk csak 2 babakocsink van. Viszont kb lexikon vagyok ami a babakocsikat illeti, képben vagyok kb minden márka minden modelljével, bármire tudok ajánlani valamit és folyton lesem az újdonságokat, kollekciókat, főleg a személyes kedvenceim háza táján. Az utcán is folyton sasolom, hogy ki mit tol, ha szembejön egy álommodellem azt jobban megbámulom mint egy luxusautót :D
2022. jan. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
65%
Nekünk csak egy van, de én is imádom megnézni a babakocsikat, és ha meglátok egy olyant, ami teszik adás-vételi oldalakon, meg akarom venni. Még a mózeskosarast is, amire már nem is lesz szükségünk. De már szerencsére kezd alábbhagyni ez a mánia, remélem már nem sokáig fog használni babakocsit a fiam. :D
2022. jan. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
71%

4


Higy miért nem találtalak meg hamarabb???


Utáltam minden percét amíg böngèsztem.


Végül a gyerekek sem szerették..

A 2.-nak muszáj volt, de csak kényszerből vettem egyet kéz alól, mert meguntam a keresést, így meg nem érdekelt jó-e, ha nem, veszek másikat..


Viszont én a cipőikkel vagyok így.

Vissza tudom fogni magam, de ha tehetném a z összes cipellőt megvenném


Szezononként így is van gyerekeknként 8 pàr minimum..

2022. jan. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
88%
Mi az a három?
2022. jan. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mi hordozósok vagyunk. Nekem praktikusabb mint a kocsi.
2022. jan. 4. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
88%
Hát nekem szörnyű nyűg azt a batár kocsit toszogatni a girbegurba járdaköveken. Utálom tárolni, utálom kerülgetni, vah... jobban szerettem hordozni, amíg bírtam.
2022. jan. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim válasza:
100%
Én teljesen el vagyok veszve babakocsi témakörben. Esetleg tudnátok nekem segíteni, hogy milyen típust kéne választanom, ha a patakparton földúton is szeretném használni?
2022. jan. 13. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!