Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Sport babakocsi rossz útviszon...

Sport babakocsi rossz útviszonyokra?

Figyelt kérdés
Tudnátok ajánlani esetleg olyan babakocsit, ami nektek bevállt rossz terepen? Olyan helyen lakunk, ahol jókat lehetne sétálni a Duna parton, de vagy murvás vagy gödrös földút van. A jelenlegi babakocsink erre a terepre alkalmatlan. Amint váltani tudunk babakocsit, szeretnék egy olyat, amit sokáig tudunk használni ilyen útviszonyok mellett is. Egyelőre még csak 4 hós a fiam, úgyhogy akár jöhet olyan is, aminek dönthető annyira a támlája, hogy egy ülni nem tudó baba is használhassa és akkor előbb le tudnám cserélni a mostanit.
2022. jan. 6. 13:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk touragoo flame van, 3 részes, egyenlőre még a mózes van használatban, de hamarosan cseréljük a sportra.

Én is foöldúton, kavicson járok vele .

2022. jan. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Kerdezo, nektek milyen van most?
2022. jan. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Van egyéb elvárás? Kell emelned (emeletre pl)? Legyen megfordítható? Tömegközlekedés?
2022. jan. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem értem, leírtam, hogy milyen babakocsink van, ami egy sz.ar, erre törölve lett a válaszom.
2022. jan. 6. 14:51
 5/12 A kérdező kommentje:
Szóval, nem fogom emeletre cipelni és tömegközlekedéssel sem megyünk. Csak nagyokat kirándulnánk vele, akár rosszabb terepen is. És az jó lenne, ha megfordítható lenne. Köszi a válaszokat.
2022. jan. 6. 14:53
 6/12 anonim ***** válasza:
55%

Nekünk ez a fajta babakocsink volt. Sétálni imádtam fele. Dombos kavicsos,murvás,földutas helyen lakunk. Volt,hogy napi 3 órát nyomtam vele. Ami hátránya,hogy nem könnyű, tehát cipelni nem a legjobb, de ha csak az a lényeg h terepen jól menjen , akkor szerintem jó választás.


[link]

2022. jan. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Egy hónapja vettük. Második babakocsinak. Legjobb 🙂 repedezett göröngyös utakon is megállja a helyét. Nem kattog.


[link]

2022. jan. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!😊
2022. jan. 6. 21:22
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekunk az ABC degign nagyon bejott rossz terepen is, nagyon masszív, stabil babakocsi, mégis könnyű tolni, irányítani, viszont sulyra is elég nehéz, de én is csak addig emelem, amig bedobom a csomagtartóba (ennyi pont elég is :D).
2022. jan. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk is ABC design van, a Diamond es nagyon szeretjuk, varoson kivul lakunk es itt vannak rendesen gorongyos utak, de jo massziv babakocsi.
2022. jan. 6. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!