Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Érdemes hordozási tanacsadohoz...

Érdemes hordozási tanacsadohoz forduljon, ha 5 hós babám eddig nem volt el a hordozóban?

Figyelt kérdés
2022. febr. 18. 14:34
 1/6 anonim ***** válasza:
75%

Nem. Nem mindegyik gyerek szereti. Sőt, adott gyerek se mindig szereti.

Miben probaltad vinni egyébként?

2022. febr. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem meg érdemes. Mindig jó egy tapasztaltabb ember, esetleg szakember véleményét kikérni. Nekem pl. a kendőt gyűlölte, meglátta és kiverte a balhét, mei tai-ban meg simán elvan, szóval lehet nektek is csak váltanotok kell és egy szakember segíthet abban mi a legjobb nektek, akár ki is próbálhattok mást.
2022. febr. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Az enyém 3 hónapos korig utálta, üvöltött benne. Onnantól kezdett el lenni benne, hogy szépen kilát és jobbra-balra nézelődik.

Most lesz 4 hónapos jövő héten és ha jó idő van, már minden nap tudunk sétálni benne egy órát. Szerintem megpróbálhatod szakember tanácsát kikérni, de az is lehet, hogy a te babádnak is csak idő kell, és megszereti.

2022. febr. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A tanácsadónál ki is lehet próbálni?

Esetleg azt lehet megpróbálni, hogy barátnőtől ismerőstől kérni kölcsön másfajta kendőt, és kipróbálni, abban el van-e.

2022. febr. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Tanacsado hoz magával több félét igen. Rugalmas kendoben probaltam
2022. febr. 18. 15:22
 6/6 anonim ***** válasza:

Mindenképp fordulj hozzá. Saját tapasztalat, hogy rengeteg különbség van adott típusok között.

Nagyon sok olyan babával találkoztam, akik egy adott típusú hordozót/kendőt szerettek csak. Márkák között is van különbség. Általánosságban a gyerekek a szövött kendőt jobban szeretik, mint a hordozót. A kendő pedig kényelmesebb hosszabb távon az anyának. A csatos hordozókat sem szereti mind. Valamelyik gyerek hordozóból csak a félcsatosat szereti. Más gyerek a karikás kendőt, a harmadik a rugalmas kendőt. Van olyan, aki csak elöl, csípőn vagy hátul szeret csak lenni. Az is lehet, hogy a rossz beállítás miatt nem szereti a hordozást. Olyan is lehet, hogy egy másik fajtát szeret csak. Szóval emiatt éri meg a hordozási tanácsadó. Ő nála rengeteg fajta van. Manduca hordozóból az újat például nagyon szeretem. A régi viszont brutál kényelmetben. A Neisna hordozók, kendők mind kényelmesek mindkét félnek általában. Magyarindát is szeretem. Nabaca félcsatosnál kicsit kellett próbálgatnom, mire jó lett. Horodzókendőből nekem csak a Neisna jött be. Pedig 8 fajtát vettem, kölcsönöztem. Szóval igen. Ez is olyan, hogy nekem lehet a sportcipő kényelmes, te a magassarkút szereted, viszont a szomszéd a balerinacipőt.

2022. febr. 18. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!