Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Milyen rendszerességű kenguruh...

Milyen rendszerességű kenguruhasználattól lehet baja a babának?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy a kenguru nem a legjobb választás, de sajnos a kisbabám igazi ölbebaba. Semmit, de szó szerint semmit nem tudok csinálni tőle, így arra gondoltam napi párszor, kevés ideig kengurut használnánk. Csak amíg kiteregetek vagy előkészítem az ebédet, megreggelizek stb.

Kaptam is egyet kölcsön és pont jó rám. Ami azért nagy dolog, mert elég kövér vagyok és a jónak mondott hordozók bem érnek át. Volt az első gyerekemmel egy meitai-unk, már akkor is keserves volt a második csomó. Most már egy is nehézkes lenne.

Tudom, fogyjak le. Csak az ugye nem megy azonnal, a problémát meg most kéne megoldanom.


2022. febr. 28. 15:58
 1/5 anonim ***** válasza:
86%
A kenguru helyett a csatos hordozó sokkal jobb lenne, ha nem akarsz olyant, amit kötni kell.
2022. febr. 28. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%
Akkor már inkább rugalmas kendő. A legtöbb olyan hosszú, hogy egy kisebb tehencsordát is átérne.
2022. febr. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
160 kiló a férjem és eddig minden jordozó jó volt rá.
2022. febr. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezt előre senki nem tudja megmondani. Lehet a te babádnak nem lesz semmi baja, lehet, hogy igen. A kendő nem megoldás? Meg tuti van olyan hordozó ami jó rád. Én láttam eléggé telt amerikai anyukákat is hordozóval. Biztosan találnál olyat ami jó. Vagy beszélj olyanokkal akik megrendelésre készítenek (maraya, magyarinda stb.) biztos kitalálnak valamit. Ez azért is jobb megoldás, mert ezzel nem kell állandóan aggódnod, hogy rosszul van benne a pici.
2022. febr. 28. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Házilag vagy varrónővel bármekkora szövött kendőt tudnál készíteni. De kenguru ól is előfordul jó fajta. Ha keveset van benne, csak a gerinc C tartásához ragaszkodnék, ha a lába nem ideálisan áll, hát ez van.
2022. febr. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!