Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Babakocsis (egyedülálló)...

Babakocsis (egyedülálló) anyukák! Hogyan vásároltok be babakocsival?

Figyelt kérdés

Nem akarom a babakocsi aljába pakolni, amit venni szeretnék.

Kézi kosarat használtok? De azt hova teszitek? Egy kézzel nem tudom tolni, vagyis inkább irányítani a babakocsit, mert ahhoz túl nehéz.

Szeretnék tippeket kérni:)



2022. márc. 13. 12:23
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Én a babakocsi aljába pakoltam. De ha ez nem tetszik, akkor a hordozót pattintanam a vázra, azt fel lehet biztonsagosan tenni a bevasarlokocsira, a vázat meg lelakatolnam odakint valahova.
2022. márc. 13. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
84%
Hordozóban magamra vettem és úgy vásároltunk
2022. márc. 13. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
64%
Szintén hordozóban magamra raktam és úgy.
2022. márc. 13. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
81%
Az elején én is dillemáztam ezen. Végül egész egyszerűen a kosarat a csuklómra vagy karomra akasztottam mint egy kézi táskát. Nem a legkényelmesebb de így tudtam két kézzel tolni a babakocsit. A hátránya az, hogy sok mindent nem tudtam egyszerre venni 🤷‍♀️
2022. márc. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Ezért mentem bevásárolni hordozókendővel. Sokkal egyszerűbb.
2022. márc. 13. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
60%

Hátitáska..

Vagy hordozó és van kettő szabad kezed. Ha úgyse pakolsz semmit a babakocsiba, sok értelme nincs azzal járni vásárolni.

2022. márc. 13. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
52%

Mint a 4.


Off

Komolyan, időnként valami természetfeletti lénynek érzem magam, hogy kepes vagyok gondolkodni és megoldani egyszerű problémákat....

2022. márc. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
24%

Vegyél könnyebb banakocsit, tedd a kosarat a karodra, vagy használj hordozót.

Ha ennyi nem megy egyedül, mi lesz később?

2022. márc. 13. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Én ebből ügyet nem csináltam, bolton belül is kizárólag a babakocsi aljába pakoltam és a pénztárnál onnan a szalagra, a mai napig így csinálom a kutya nem szólt soha hozzam ez miatt !

Mondjuk az élet minden területen egy könnyebbség tud lenni ha van egy egy kézzel irányítható babakocsid ! Teljesen más vele az élet , a hétköznapok meg minden !

2022. márc. 13. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb boltban van olyan kosár, aminek kerekes az alja. Én olyat szoktam választani, és akkor húzom magunk után, aztán bedobálom a cuccokat a babakocsi aljába. Babakocsival úgyis csak pár kisebb dolgot szoktam venni, a nagybevásárlást meg gyerek nélkül intézzük, vagy rendeljük online.
2022. márc. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!