Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Minden babakocsiba ültetés...

Minden babakocsiba ültetés egy ördögűzés. Más hogy oldja meg?

Figyelt kérdés

19 hónapos a lányom és utóbbi hetekben nem akar beülni a babakocsiba. Azzal megyünk-jövünk bölcsibe. Elég messze van, a buszmegálló negyed óra séta felnőtt tempóval, majd még 6 megálló a tömött buszon, majd megint 10 perc séta. Lehetetlen vele időre odaérni gyalog, főleg, hogy nem fogja meg a kezem, gondol egyet elkezd más irányba menni stb.

Viszont van, hogy nem bírom berakni a kocsiba, annyira rúg, sikít, feszíti magát. Haza fele az egész bölcsi tőle zeng ilyenkor, nagyon kínos. Reggel meg van, hogy lekéssük a buszt, mert negyed órás program belegózni a babakocsiba...hiába szíjazom bele, addig nyűglődik, hogy kiszedi egyik kezét/lábát, feláll benne. Valakinek van valami jó praktikája?



2022. márc. 26. 17:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
64%
Kismotor? Mi azzal jártunk.
2022. márc. 26. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Nem mertem még azzal elindulni hosszabb távra, mert félek, ha ott is irányt vált, vagy megunja, akkor cipelhetem őt is és a motort is 🙉

De lehet az lesz.

2022. márc. 26. 18:01
 3/13 anonim ***** válasza:
82%
Normális babakocsi. Egy normális ötpontos övből sehogy se tudna kibújni úgy, hogy felállni is sikerüljön. Ha kihúzza a kezét, a derekánál akkor is fogja.
2022. márc. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Valóban, a nagy babakocsink öve nem egy életbiztosítás, nem ötpontos. Van egy ilyen egyszerű kis esernyőkocsink is, abból kibújni nem tud, de a hiszti az borzasztó annál is, van hogy öklendezésig sikít miután sikerül belepréselni.
2022. márc. 26. 18:12
 5/13 A kérdező kommentje:
A szomszéd már megjegyezte viccesen, hogy mióta bölcsis a gyerek, nem kell nekik ébresztő, mert minden reggel fél hétkor felverem az utcát ahogy végig tolom az üvöltő gyereket:(
2022. márc. 26. 18:14
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg tricikli???
2022. márc. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk mindig "valamit megmutatni" (minden nap mást) vihetett a bölcsibe, akkor nem volt induláskor hiszti.

Egyébként induljatok el egyszer kismotorral, csak egy 20 perccel hamarabb :) aztán meglátod. Az enyémekkel tiszta kardioedzés volt utánuk futni, így még gyorsabbak is voltunk, mint én egyedül. Ölben viszont sosem vittem őket, mert gerincsérvem van, így hamar megtanulták, hogy anyánál nincs ölbe, jönni kell. Na jó, olyan volt, hogy madzagot kötöttem a motorra és akkor húztam. :) De ez csak párszor fordult elő, jöttek szépen, csak el kellett persze kapni a kereszteződéseknél. Aztán azt is megtanulták.

2022. márc. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Eskü megpróbálom a kismotort, csak reggel hatkor kell indulni 😄

Triciklink nincs még, vagyis van ilyen hasonló háromkerekű biciklink, amit egyedül kell tekerni, de még pont nem éri el a pedált, picit nagyobb gyereknek való.

2022. márc. 26. 18:35
 9/13 anonim ***** válasza:
1 éves kora óta triciklivel járunk, másfél evestol kb kismotor, néha ha a truciklihez van kedve azzal.
2022. márc. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Csatos hordozò? Vahy egyszerűen kezben vinni?
2022. márc. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!