Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Napernyő sportbabakocsira?...

Napernyő sportbabakocsira? Praktikus?

Figyelt kérdés

Használtok ilyet? Férjem fontosnak találja, de engem győzködni kell mert 20.000 Ft a babakocsihoz. Sportbabakocsit veszünk, én a szúnyoghálót mindenképp szeretném, esővédőt esetleg, illetve van egy univerzális bundazsákunk, abban reménykedem, hogy az hátha jó lesz hozzá, mert az se olcsó.

Köszönöm, ha megosztjátok a tapasztalataitokat, hasznos kiegészítő-e a napernyő, és esetleg, hogy mik hasznosak még.



2022. márc. 31. 21:39
A kérdező szavazást indított:
Hasznos a napernyő, kihasználtuk.
Csak ritkán vettük hasznát a napernyőnek.
Nem használtunk napernyőt, nem kellett.
Nem napernyőt, hanem más kiegészítőt használtunk árnyékolásra.
Más (hozzászólásban)
24 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

A Rossmannban, dmben van ilyen árnyékoló 2000 Ft sincs. Szerintem az is megtenné bőven.

Nekünk egyik sincs. 1,5 éves a lányom ,tökre nem volt rá szükség.

2022. márc. 31. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk pont olyan szögben van a járda az ovi felé, hogy muszáj volt, mert kisült volna a szemük a kicsiknek, amíg elhoztuk a nagyokat. Bőven megér annyit.
2022. márc. 31. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
91%
3-4 ezer ft, univerzális, minden babakocsira jó és bárhol lehet kapni, 20 ezer az túl sok érte.
2022. márc. 31. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
20 ezer ? En 3000 ert vettem, minden babakocsira jo.
2022. márc. 31. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

20 ezerert kell a francnak :D

Tokeletesen jo lesz az univerzalis is, par ezerert.

2022. márc. 31. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
69%
Mi 20 ezer egy napernyőn?Amiénk 2000 ft volt.Amugy tul kicsi volt és egyáltalán nem árnyékolt,csak ha olyan szögből sütött a nap.Sima esernyőt tettem a babakocsira.😅Az esővédő viszont kell.Sokszor elkapott minket az eső,mindig ott volt alul,ha kellett.Szuper találmány.
2022. márc. 31. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Első gyereknél olyan babakocsink volt, ami nem nagy kupolás és nem lehetett teljesen lehúzni. Akkor elég sokszor is használtuk a napernyőt, hasznos volt. Második gyerek babakocsija már nagy kupolás volt, teljesen le lehetett húzni, oda már nem kellett. Amúgy én is 3000 ft körüli értékben vettem, teljesen jó volt. Esővédő az kell. Szúnyoghálót is kaptunk a babakocsikhoz, de soha nem volt rá szükség.
2022. ápr. 1. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

20.000? Miből van az,aranyból?

Valami 2-3 ezer körül vettem univerzálisat.(telefontartót és pohártartót is kb ugyan ennyiben.Brendon)

2022. ápr. 4. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nem aranyból, hanem “márkából” van (gondolom, a márkanevet kell megfizetni). Néztem univerzálisakat, de mindenhol kiemelik, hogy kerek keresztmetszetű babakocsi vázra jók, amit meg mi veszünk, az lapítottnak tűnik a képeken.
2022. ápr. 5. 21:12
 10/14 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon butan nez ki,en cikinek ereztem. Nagy kupolas kocsit kellett volna venni, de hasznaltunk neha azt a kotozos napernyo szeruseget. Tokeletesen eleg volt.
2022. ápr. 6. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!