Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Győrben hol találom a legolcsó...

Győrben hol találom a legolcsóbb kombi babakocsit?(ami Mózesre vagy hordozóra szedhető)

Figyelt kérdés

Nézelődök interneten, nyilván, de hátha nincs minden boltnak weboldala. Eddig a legértelmesebb legolcsóbb áron 66 ezer volt.

20hkm


2022. máj. 23. 14:50
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
52%

"Használtat nem szeretnék annyira, nem tudom olyan szinten tisztítani, ami kéne"


Leveszed a huzatot, és beteszed a mosógépbe... 🤷‍♀️ Az új kocsi huzata sem tisztább attól, hogy új.

2022. máj. 23. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
75%
Fix kerekes babakocsit, pláne ekkora elavult batár dögöt maximum az ellenségemnek vennék. 66 ezret elkérnek ezért? 🤨
2022. máj. 25. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

Nem a legújabb divatot akarom követni.🤣 nem igen érdekel...


Ezt néztem még azóta:

[link]

2022. máj. 25. 18:39
 14/20 anonim ***** válasza:
75%
Nem divat, praktikum. Gondolom nem toltál még ilyen gyalázatot. Vedd meg, aztán az első megfordulásnál fogod megbánni. És ahogy nő a gyerek, nehezebb, úgy lesz egyre rosszabb
2022. máj. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Utóbbival nincs baj, bolygókerekes legyen, az a lényeg.
2022. máj. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Az áron kívül van más kritérium is?
2022. máj. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
A hordozó ami lényeges, mert ahogy beszéltük a dolgokat, többet lesz külön a hordozó használva, mint az egész babakocsi. Unokatestvérem jó példa, náluk szeret a hordozóban aludni a fia. Babakocsi főleg csak ezekre kell, mint védőnő látogatás, gyermekorvos, stb.
2022. máj. 25. 20:57
 18/20 anonim ***** válasza:

Semmi nem garantálja, hogy, a, te gyereked is szeretni fogja. Az is lehet, hogy kompletten a babakocsit utálja majd. Csak ezért nem érdemes szerintem hordozós kocsit venni. Inkább olyat vegyél, ami mózesből sporttá alakítható.


Babakocsi főleg csak ezekre kell, mint védőnő látogatás, gyermekorvos, stb.


Meg bevásárolni, sétálni, eljutni A-ból B-be a gyerekkel... Vagy erre hordozókendőt gondoltál? Az egy jó dolog, akkor tényleg felesleges sokat költeni a babakocsira.

2022. máj. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
18as , így valahogy igen. Sokat szeretném kézben is tartani, úgy is marad el megy ez az időszak, amíg babázni lehet. 😊 sajnos nagyon hamar felnőnek.
2022. máj. 25. 21:07
 20/20 A kérdező kommentje:

Úgy is hamar *

Telefon javított és nem vettem észre.

2022. máj. 25. 21:08
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!