Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Milyen babakocsit vásároljunk?

Milyen babakocsit vásároljunk?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Október végén érkezik első gyermekünk. Párommal elkezdtük berendezni a babaszobát, de még néhány kisebb-nagyobb dolog hiányzik, köztük egy babakocsi is.


Ezeket néztem ki eddig:

[link]

(Heritage színben, a kilenc részes csomag)

[link]

(Koi színben e-króm/Fekete vázzal, de emellé külön kell venni hozzáillő bébihordót: [link] Koi színben)


Nektek melyik babakocsi jött be?

Akár másik darabokat is írhattok, minden lehetőségre kíváncsi vagyok!


Köszönöm a válaszokat előre is!



2022. júl. 11. 12:59
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
93%

Irreálisan dráganak tartom.

Ebben az árkategóriában vannak jobbak is.

De hol használnatok?

Kell - e emlegetni? Pl emelet, lépcső.

Milyenek az útviszonyok?

2022. júl. 11. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

Szia!

Nem kell emelgetni a babakocsit, kertes házban élünk. Igazából semmi konkrét helyre nem kell, csak ha visszük magunkkal a kicsit vásárolni/sétálni/rendezvényre. Pont ezért szeretnénk olyan babakocsit, ami gyakorlatilag bármilyen környezetben használható. Az ára nem számít, azért tanultunk és dolgoztunk a férjemmel egész eddigi életünk során, hogy megadhassam magunknak a márkás termékeket😊

2022. júl. 11. 13:25
 3/23 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem beleírni, hogy a Cybex elektromos babakocsikat is nézegettem. Valakinek tapasztalat?
2022. júl. 11. 13:40
 4/23 anonim ***** válasza:
32%

Uram isten🥲 egyeseknek a bőrük alatt is pénz van.


Nézd, ha már ilyen drágán szeretnél venni, akkor várd meg a bébit a babakocsival, mert lehet hogy egyáltalán nem is fogja szeretni, és akkor tényleg kár érte egy vagyont fizetni.

2022. júl. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
88%

A priamot mi nagyon szeretjük, sokáig tudtunk a Mózest is használni, mert nagy és kényelmes. Minden terepen elmegy egyébként és könnyen irányítható. Nekünk nem az elektromos verzió van, szerintem az akkor éri meg ha hegyen laksz, ahol sokat kell felfelé tolni.

A hordozó is nagyon jó hozzá (biztonságos), de én ritkán használtam a babakocsival, mert nem szerettem ha sokat van benne. De most is cybex autósülésünk van és nagyon kényelmes és jók a töréstesztjei.


A mások babakocsit nem ismerem, de a barátnőmék azt használták és szerették, annyi hogy kicsit kicsi volt a mózes.

2022. júl. 11. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
83%

1 vagyok.

Ez a babakocsi amit nézel nem való mindenhova sajnos.

Inkább menjetek be az üzletbe, tologassatok, emeljetek, stb.

Cybex meg csak a márkát fizeted meg, de semmit nem tud.. Nekem olyan instabilnak tűntek.

2022. júl. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Bár eddig csak rendeltem a Mamas&Papas-ból, lehet, hogy tényleg be kellene menni babakocsit próbálni. Bár a bababútort is rendeltem, mégis teljesen megfelel az elvárásainknak...
2022. júl. 11. 14:47
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Először is el kell döntened mire szeretnéd a babakocsit. Vidéken laktok, vagy a város közepén? Parkban fogsz sétalgatni vele, vagy terepen? Nincs olyan babakocsi amit könnyű hozni-vinni, egy mozdulattal összecsukható és terepre is jó. Leírom a mi helyzetünket: vidéken lakunk, sok földúttal. Van egy abc design salsa 4 air babakocsink (amit imádok) és van egy cybex twist +2 sportkocsink, ami pedig mindig bent van a csomagtartóban mert mi is sokat kirándulunk, éttermezünk, utazunk. Az elektromos babakocsi akkor éri meg, ha sokat kell hegynek fel tolnod. Akkor jó, egyébként teljesen felesleges. És én is azt javaslom, hogy menjetek be és próbálgassatok. Én egy drágább modellért voltam megőrülve, de élőben sokkal jobb volt az abc nekem. Most meg, hogy ki mennyit költ babakocsira tök egyéni, nem is ez volt a kérdés szerintem. Had ne kelljen 30ezres babakocsit tolni mindenkinek, csak mert nektek jó volt.🤷‍♀️
2022. júl. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Az abc-s tenyleg gyonyoru, szerintem ez is megy a kedvencek közé😍
2022. júl. 11. 15:23
 10/23 anonim ***** válasza:
86%

Én egy itt sokak által megvetett márkát választottam, le sem írom a nevét. Hiába tehetnénk meg, nekem a Cybex ár-érték arányban nem ad annyit, hogy ennyit fizessünk érte. Kismillió kocsit megtologattunk mielőtt választottunk, nekem a Britax volt még szerelem, az nekem nagyon kézreállt és stabilnak éreztem. Az ABC volt a második helyen, de végül teljesen más nyert.

Szerintem nem szabad úgy babakocsit venni, hogy nem próbáljátok ki élőben. A férjem majdnem 2 méter magas, pl. élőben derült ki, hogy neki nem kényelmesek azok a kocsik, aminek van hátsó tengelye, állandóan "belelép", belerúg. Vagy, hogy vannak kifejezetten alacsony kocsik, amit neki nem kényelmes tolni. Nekem szempont volt, hogy könnyű legyen, már az autóból kivenni-betenni sem mindegy. Végül már ott tartottunk, hogy max a férjem nem tologatja, ha elfárad a tipegésben, csak válasszunk valamit.

Egy törékeny nőnek nem ajánlanék egy hatalmas monstrumot, egy nagyobb termetű nőnek nem ajánlanék egy picike kocsit, szóval... be kell menni a boltba és ki kell próbálni NEKTEK mi jön be. Lehetőleg olyan helyen ahol pl. terepviszonyokat is próbálnak modellezni valami anyaggal a padlón (pl. Brendon).

2022. júl. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!