Melyik a jobb babakocsi?

Figyelt kérdés

Használt mind a kettő:


ABC Design Condor 4 (50ezerért)

Kunert Lavado 3in1 (Kb.80ezerért)


Utóbbit tesóméktól lenne, csak azt olvastam róla hogy nagyon nagy. Egy kis nissan micra kocsim van, félek h nem fer be. Az első pedig vad idegentől


2022. júl. 31. 15:12
 1/8 anonim ***** válasza:
11%
sosem fizetnék rokonnak valamiért ami neki már nem kell
2022. júl. 31. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%
Ezt a fajta ABC-t nem ismerem, nekunk salsa van, amit imádok, maximálisan meg vagyok elégedve vele. Masszív, kényelmes, tágas. Viszont pont emiatt az is elég nagy és nehéz,szinte teljesen kitölti a csomagtartómat, ami nem kicsi.
2022. júl. 31. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
71%
Abc, de kis csomagtartóhoz azt se venném meg soha.
2022. júl. 31. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
1. Mindegy ki veszi meg, idegen vagy mi, ingyen nincs semmi
2022. júl. 31. 17:04
 5/8 anonim ***** válasza:
38%
az én testvéremnek az én “levedlett” babakocsim bizony ingyen van. ha kellene a pénz inkább eladnám másnak, de tőle nem fogadnék el pénzt. milyen ember az ilyen? 😒😬
2022. júl. 31. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ahány ház, annyi szokás, én ebből nem csinálok problémát
2022. júl. 31. 20:51
 7/8 anonim ***** válasza:
42%

Bakker, az én testvérem is egy szar ember akkor, mert nem adta nekem a levedlett autóját, hanem inkább eladta és beforgatta az árát egy másikba.

Tudod, sok esetben egy babakocsi több tíz, vagy akár több százezer forintba kerül. Szép gesztus odaajándékozni a már nem használt cuccainkat, az viszont undorító, amikor elvárás lesz, hogy márpedig add nekem ingyen, ami neked már nem kell. Milyen ember az ilyen?

2022. aug. 1. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Az ABC sokkal jobb minőségű, és 50-ért sokkal jobban megéri, mint a Kunert. Viszont mindkettő óriási, érdemes lenne úgy választani, hogy leméred a csomagtartót és a babakocsit is összecsukva.
2022. aug. 1. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!