Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Hordozót és gyerekülést is...

Hordozót és gyerekülést is kell venni, vagy lehet ugyanaz?

Figyelt kérdés

Első baba, nagyon tájékoztlanok vagyunk még miket kell venni.

Találtam használtam egy ABC design viper4 babakocsit 90ezerért, gondoltam megvesszük és egy hordozót veszünk hozzá külön, de azt néztem az is 60-70ezer, ami nem is baj, de ezt lehet kocsiba is használni? Vagy mi kell ahhoz, hogy a kocsiba is lehessen használni?


2022. aug. 7. 19:12
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Álltalában a hordozó használható kocsiba. Viszont akkor már lehet jobb ha egy 3 in 1 babakocsit veszel. Gyerekülés így is úgyis kelleni fog
2022. aug. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen, nézegettem azokat is, de használtan a közelben semmi jót nem találtam, eredeti áron meg elég drágák voltak, ami jó lehet terepre is (nincs lebetonozva a környék utcái)
2022. aug. 7. 19:39
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
90 babakocsi+ 60 hordozó az 150. Annyiért vadi új 3in1 babakocsit veszel.
2022. aug. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen, csak nem olyan jó fajtájút,
2022. aug. 7. 20:05
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Használtan is vehetsz hordozót. Max egy évig használja egy gyerek, nem nagyon használódik el.
2022. aug. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Nekünk ilyen babakocsi van. 150.000 Ft. Hordozó is van hozzá, azt használjuk az autóban.

És bírja a terepet, mi is a város szélén lakunk, baromi sz*r utakkal.

2022. aug. 8. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a tippeket. A touragoo jó márka? Ezt a két márkát néztem eddig, ezt és az ABC design, ami megfizethetőnek tűnik, de terepre is jó lehet
2022. aug. 8. 09:13
 8/8 anonim ***** válasza:

Minden azon múlik, hogy nektek mi az igényetek. Ezt kell felmérnetek.

Ha sokat autóztok, mondjuk autópályán is, akkor érdemes jo kategóriájú, akár adac tesztelt hordozót, vagy ülést venni (drágább kategória nyilván). Az ABC-hez lehet kapni adaptert, amivel a nagy márkák hordozóit csatlakoztatni lehet. Az olcsó kategóriás 3:1 babakocsik hordozója sok esetben sz*rt nem ér egy ütközésnél országúton, már bocs a kifejezésért. Eltologatni a sarki abc-be a gyereket viszont tökéletes.

Ha ti egy kis faluban éltek, közel a bolt, mindenhova elmentek babakocsival, vagy max a faluban autóztok hetente 3 utcányit, akkor teljesen jó valami alap hordozó, vagy akár az sem kell, csak egy gyerekülés.

Ha a boltig is csak autóval tudtok elmenni, akkor kényelmes, hogy nem kell a gyereket pakolászni, beteszed hordozóstól az autóba, a célpontnál kiveszed, ráteszed a babakocsira és mentek bevásárolni. A baba akár végigalussza a projektet. Ennek az előnye a gyorsaság, mozgékonyság.

Ha sokat utaztok nagy távolságokra, akkor pedig érdemes speckó ülést, vagy hordozót venni (mégdrágább kategória), ami megfelelő gerinc alátámasztással van ellátva, jó teszt eredményű, akár dönthető, ha van igény rá kifordítható, stb.

Szóval szerintem csak akkor döntesz rosszul, ha nem az igényeidnek megfelelően vásárolsz. Azért mert Katinak. Mucsaröcsögén valami megfelel és semmi szüksége jobb minőségű, drágább szettre, Piroskának Budapest agglomerációjában, mindennap autópályázva nem biztos, hogy ugyanezt javasolnám...

9 kg-s korig az autósülés tud lenni a hordozó gyakorlatilag. Ha valamin szerintem nem illik spórolni, akkor az pedig az autós ülés.

2022. aug. 8. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!