Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Mondanátok stabil 3 az 1 ben...

Mondanátok stabil 3 az 1 ben babakocsikat?

Figyelt kérdés

Könnyen vázra csatolható elemei legyenek. Esetleg bázistalpat lehessen a hordozóhoz venni. Városban viszonylag jó terepen használnám. Kertes házban lakunk, nem kell emeletre cipelnem. Azt sem tudom milyen kerekek a jók… rugózásnál mire kell figyelni? Kényelmes legyen a babának. Télre várom a babám.Nem szívesen adnék ki 200-250 ezernél többet érte.Elvesztem már itt a rengetegben 😩🥺

Esetleg nektek milyen van? Szeretitek?


2022. aug. 11. 09:44
 1/5 anonim ***** válasza:
35%
Camarelo neo
2022. aug. 11. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Abc design salsa 4 air babakocsink van. Árban nem tudom belefér e, de szerintem kb ennyi. Mi nagyon szeretjük, szerintem mindennek megfelel, amit te szeretnél. Nagyon stabil, szép, nehéz terepen is szépen gurul.
2022. aug. 11. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
58%
1-es vagyok nem Neo,hanem zeo.Kijavította a telefon, és nem vettem észre.
2022. aug. 11. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Még egy szavazat az ABC-re, nagyon masszív, megbízható kocsi, imádjuk. Egyetlen hátránya, hogy épp a minőségi anyagok miatt azért elég jó súlyban van, de úgy voltam vele, hogy ennyi "gyúrás" kell is :D
2022. aug. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem Cybex Talos 2in1 van + Cybex Aton 5 hordozó, így együtt vásároltam kb. 250 000 forint értékben (nem MO, euróban volt az ár de átszámítva kb. ennyi, megnéztem magyar weboldalakon is találsz ennyiért)

Ugyanez a kocsi a Cybex Balios is, csak az inkább városi kocsi, a Talos nehezebb terepeket is elbír. Teljesen elégedett vagyok vele, nagyon szuper kocsi, ahhoz képest hogy Cybex az ára is tök jó. A hordozó ugye fontos, hogy jó minőségű legyen stb. nem is igazán ajàlnják a 3in1 kocsikat ezért..így mi külön vettük hozzá, de ugyanaz a márka, passzol a kocsi vázára.

2022. aug. 12. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!