Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Nagyon könnyű, viszonylag...

Nagyon könnyű, viszonylag kicsi 3in1 babakocsit tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy sok babakocsis kérdés van már, de teljesen el vagyok veszve, ezért hozzátok fordulnék.

Olyan kocsit keresek, ami 3in1, újszülött kortól használható.

Budapesten lakom, nagyrészt tömegközlekedem. Szóval fontos lenne, hogy könnyű legyen amit tudok fel-le emelgetni, és viszonylag kis helyeken is elférjen pl a tömött villamoson (de persze azért a baba is kényelmesen férjen el benne). Kerékből nem tudom mi lenne a jó, erdőbe-mezőre nem mennék vele, de itt is vannak nagyon rossz járdák, plusz sokszor törött üveg az útban, úgyhogy valami olyan kéne, amit azért könnyen lehet tolni, és nem lyukad ki könnyen a kereke.

Sportolni nem fogok vele. A nagy pakolórész szerintem nem fontos, megszoktam, hogy mindenhova hátizsákkal járok, bár első gyerek, úgyhogy nem tudom mi mindent kell majd vinni ha megyek vele valahova.

Az ár ésszerű keretek között nem számít, olyat szeretnék ami tényleg jó, akár használtan is. De a márka és a babakocsi mint státuszszimbólum nem érdekel, úgyhogy ha tudtok olcsóbban is jót ajánlani, akkor annak nagyon örülnék.



2022. aug. 14. 10:46
 1/9 anonim ***** válasza:
82%

Milyen évszakra várod? Mert a 3in1 mózesrésze bizonyos esetekben tökéletesen kiváltható egy teljesen dönthető sporttal, amit magad felé fordítva is tolhatsz.

Második gyerekem pl: tavaszi volt, nyár elejére már túl meleg volt a mózes, sokkal jobban érezte magát a szellős sportban.

Télen viszont praktikusabb a mózes, mert szélvédett.

2022. aug. 14. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Téli baba lesz, januári.
2022. aug. 14. 10:54
 3/9 anonim ***** válasza:
24%
A 3in1 babakocsik tipikusan azok, amiket megvesz minden első babás anyuka, hogy az majd milyen jó lesz, aztán egy év után eladják, mert nem könnyű, és nem összecsukható. Úgyhogy vesznek helyette egy olyat, az meg eddig volt jó.
2022. aug. 14. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Igen, abszolút nem értek a témához, ezért gondoltam ezt, mert akkor ha jól értem ebben van autós hordozó is, csecsemőnél és nagyobb totyogónál is tudnám használni.

De akkor ez nem jó? Vegyek külön egy újszülött babakocsit és autós hordozót, később meg majd egy sport babakocsit?

2022. aug. 14. 11:05
 5/9 anonim ***** válasza:
77%

Általában az tudja végig használni, akinek nem számít a súly, a helyigény. Nem emelgeti, nem tömegközlekedik, csak mondjuk a kertvárosban tologatja vagy nagyliftes panelből ki-be és csak a parkig megy.

Aki mobilisabb és/vagy kevésbé szerencsés környéken él, emelinie, emeletre cipelnie kell, annak a legjobb, relatív legkönnyebb travel system is teher lesz egy idő után.

Pl: a Cybex Balios király babakocsi. Mózes nélkül is jó újszülöttnek, egy puha mózessel télen is (de lehet hozzá normált is venni). Magy kerekek, jó rugózás, xxl kupola, kényelmes ülő/fekvőfelület. Rövid távon menedzselhető súly. Kategóriájában könnyű (11,5).

De egy idő után nem bírtam emelgetni, besokalltam. Vettem egy Cybex Meliót, amit a 8.-ra is felbírtam a gyerekkel együtt, amikor betojt a lift.

2022. aug. 14. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Cybex Eezy S plus, ez nem 3in1, de lehet hozza venni racsatlakoztathato mozest. En mondjuk sima bundazsakkal hasznaltam telen. Vizszintesig dontheto, kicsire csukhato, 7,5kg, a kerekei sem tul kicsik, magas szulok is kenyelmesen tudjak tolni, szuk helyeken is szuperul elfer. Minket vegig kiszolgalt, nagyobb gyerek is elfer benne, a kupolaja is jo melyre hajthato.
2022. aug. 14. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha pedig magad fele is akarod forditani, akkor ugyanennek a Twist Plus verzioja is jo, az valamivel nehezebb sulyra.
2022. aug. 14. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönök minden választ, én mindenkit felpontoztam!

Megnézem a javasolt kocsikat, és akkor lehet elvetem ezt a 3in1 ötletet.

2022. aug. 14. 12:44
 9/9 anonim ***** válasza:
74%

Én decemberre várom a második babám és áldom az eget, hogy anno 5 éve az elsőnél sikerült egy szuper 3 in 1 kocsit vennem. Hauck malibu. Álomkönnyű az egész, jó irányítani stb. Minden részét használtuk, imádom a mózest és nagyon jókat tud benne pihenni a kicsi. Szóval ez relatív, hogy kinek mi a felesleges. Téli babának mindenképp kell a mózes véleményem és tapasztalatom szerint.

Egyébként menj bababoltba, akár brendonba és nézd meg ott a babakocsikat. Ha még utána neten is keresel hasonlót olcsóbban, már lesz egy elképzelésed.

2022. aug. 22. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!