Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Hordozós kabát vagy hordozós...

Hordozós kabát vagy hordozós takaró?

Figyelt kérdés

Nektek melyik vált be vagy mi alapján döntötettek az egyik vagy a másik mellett?

Nyilván az ár erősen a takaró felé lendítene, de ugyanúgy védi a babát, mint egy hordozós kabát, ugyanúgy kell aláöltöztetni egy több rétegű takaró alá, mint a kabát alá?



2022. szept. 17. 16:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi takarót vettünk, mert iszonyatos ára van a kabátnak, és jól is tettük, mert alig tudtam kint hordozni. Nálunk eleinte kellett a kendő/csatos, mert abban aludt el egy darabig, de amikor kimentünk, akkor vagy gyalog, vagy babakocsit használtunk, mert kiakart mászni a hordozóból. Szóval nálunk egy téli befektetés lett volna, és tesót se tervezünk még szóval abszolút nem érné meg 70ezret kiadni egy kabátra hogy hordjam 3 hónapig max. Takaróval oldottam meg azt a pár alkalmat.
2022. szept. 17. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%
Én kabátot vettem tavaly. De csak mert a lidlbe volt 8000ért. Azt hiszem pont most van ugyan annyiért. Nagyon szerettem. Nem vagyok fázós szóval egész télen jó volt nekem. De ha nagyobbat veszel alá is tudsz jól öltözni.
2022. szept. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
70%
Én azért nem akartam kabátot, mert azt egy idő után kinövi a gyerek. Most olyan takarót szeretnék venni, ami esővédő is egyben. A kisfiam már másfél éves, hátul tudom hordani, kabátban már ezt nem tudnám kivitelezni. Ráadásul nagyon drága és sokáig nem lehet kihasználni. Ismerősöm is csak pár hónapig tudta használni, jött a jó idő, most meg már túl nagy a gyerek bele. Vannak sima esővédők és olyan is, amit takaróval együtt is meg lehet venni. Úgy tudom, az alá nem kell túlságosan alá öltöztetni.
2022. szept. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Kabát. Abban jobban melegítjük egymást, nekem jobban bejött.


Használtan vettem, de kb mindha új lett volna. 5000ftért, ami szerintem nem pénz érte, szóval ki lehet fogni. Ha nem hordozom, akkor egyedül is tudom hordani télikabátként.

2022. szept. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Elől hordozós időben jó volt a lidl kabát, ahhoz képest, hogy vékony, decemberig simán hordtam tavaly, és kb februártól újra. Most már háton hordozom a lányom, nagyon tetszenek a liliputi kabàtok, de annyit nem szeretnék egy kabátért adni. Marad a kojala takaró. Tavaly télen is jó szolgálatot tett elől hordozásnál, nem fáztunk alatta (az én kabátom nyitva maradt elöl. A benti ruhájára adtam egy 2 számmal nagyobb plüss rugit, hordozó és takaró volt rajta, nem fázott
2022. szept. 17. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! Nekem már hátul hordozáshoz fog kelleni valami, a hátul horosozós kabátok egy vagyonba kerülnek. Én is néztem a liliputi kabátokat, de 75 ezer forintot most már sajnálnék rákölteni. Amit kinéztem takaró dupla polár réteg is lehet benne, ha becsatolom, a külső része vízálló. Így még a férjem is tudná hordozni, csak félek, hogy fázna alatta. A kabát alatt tudom, hogy nem fázna. Valószínűleg a takaró fog maradni.
2022. szept. 17. 18:18
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőm túrázni járt egész télen takaróval (vízállós plusz dupla polár bélés), mikor már hátul hordozós méretű lett a gyereke. Ha a hegyen az erdőben nem fázott benne a baba, akkor szerintem máshol sem fog :)
2022. szept. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!