Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Mi a véleményetek a nemrég...

Mi a véleményetek a nemrég megjelent új Stokke Xplory X Signature black babakocsiról?

Figyelt kérdés

Teszek be egy linket róla aki esetleg nem tudná

[link]


Már voltunk megnézni

IMÁDOM IMÁDOM rögtön szerelem kocsi lett


Igazából igy kompletten vennénk mivel így kedvezőbb mintha külön vennénk.


Igazából amiért mások véleménye érdekel az az,hogy párom azt mondta hogy szerinte legyen egy visszafogottabb(ugyanugy maradna a Stokke X csak más szín )

Mert nagyon feltűnő ez és sugárzik róla messziről hogy egy vagyont fizettünk érte.


Illetve említette hogy szerinte jobb beolvadni valamelyest a többi anyuka közé pl egy játszótéren esetleg ismerkedni,hogy a gyerekünk is barátkozzon mas gyerekekkel a játszón es ezzel a kocsival majd rögtön kinéznek


2023. febr. 24. 22:54
1 2 3 4
 1/36 A kérdező kommentje:

Szerintetek kinézhetnek csak a babakocsim miatt?

Te mit gondolnál ha látnál egy anyukát ezzel a kocsival?

A kocsi miatt lenne benned előítélet hogy megismerni se akarod. Már rögtön nem szimpi!

2023. febr. 24. 22:56
 2/36 anonim ***** válasza:
84%

Nagyon nem tartom praktikusnak.

Ronda, nagy batár.

Ha utánam dobnák se kellene.

Túlárazott.


Mit gondolnék? Azt, hogy anyukának a státusz, a külvilág véleménye fontosabb minden másnál. Plázázni tökéletes. 🤷‍♀️

2023. febr. 24. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
13%

Kit érdekel mit gondolnak?a gagyi kocsi miatt is kinezhetnrk meg a drága luxus kocsi miatt is

Nyilván az első válaszolónak nem.telt stokke ra ezért természetesen azt monsja batár stb.

Közbe meg biztos nem colt hasonlķja se amit esetleg lecserélt.

K*rva jó plázába igen :D énis imádnám,városba tökéletes ,terepre nem.igazán.

De ki akarja egy tanyán tolni?:D

A stokke x nek széria hibája van amit nem hangoztatnak :)

Nekem v3 volt most v6 van imádom nagyon jókocsi és sz*rok rá hogy julikánqk tetszik e...Ha a játszótéren ezt nézi az oviba meg azt fogja nézni hogy a te gyereked Márkás szép ruhába van ezért nem.játszhat az ő gyerekével..

Ez csak féltékenység

2023. febr. 24. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
15%
Bocsi a helyesírási hibákért gyorsan írtam.
2023. febr. 24. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
87%

😂😂


Oh igen.. Persze, kedves 2 #

Aki szerint a stokke ronda, nem praktikus, annak biztosan csak is azért mert nem telt rá.. 😂😂😂

Fuck logic.


Képzelt, telt volna rá első gyerekemnél is, de számomra nem az volt a lényeg, hogy villogjak egy ilyen monstummal, hanem, hogy kényelmes legyen számomra is és a gyereknek is, amellett praktikus legyen. Elférjek vele egy buszon is még ha nagy ritkán buszozom stb stb.

2023. febr. 24. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
81%
Hopp 3# ment az előző 😂
2023. febr. 24. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
84%

A sport része nem praktikus túl magasan van, ha fel-le evickélsz a padkán könnyen egyensúlyt lehet veszteni. A mózest meglátjátok lehet az is felesleges lesz, de a hordozó része kiszolgál.

Nem nahyon látok anyukákat ilyennel (a mi részünkön vegyenesen vannak vagyonosabb anyukák és kosebbségiek is bőven, és érdekes módon az összes "sztár" babakocsit a kisebbségi anyukák tologatját - stokke, cybex. Ez nem leszólás, tényleg így van. Akik meg ki tudnák zsebből csengetni az árát ők meg elég középszerű márkákkal nyomulnak).


Én azt gondolom, hogy a babakocsi a játszótér érett gyereknél már nem lesz sarkallatos kérdés, a sok az egyben modellek amúgy sem szolgálnak igazán a sportrésszel, így a legtöbb anyuka táska esernyővel jár-kel nem batárokkal. Én ezeket a drágább modelleket senkinél nem látom játszótéren, azoknál sem akiknek volt, mert a sport babakocsiknál már nem fog az ember egy gyönyörű kistankkal, meg a rohangáló gyerekkel egyszerre vesződni.


Szerintem várd meg te is amíg oda értek, ne aggódj előre ezért, nem tudod mi lesz akkor.


A sanyarú tapasztalat az, hogy a legkirályabb babakocsik sem elegek sokszor. Ahogy nő a gyerek úgy változnak a szempontontok is, és én eddig 1 anyukával találkoztam eddig, akinek egy modell kiszolgálta az igényeit, de ő nagyon tudatosan is válsztott és szerencsés volt, hogy a körülményeinek minden időszakban megfelelt. De ez 1 (!) Nő. Mindenki más több babakocsit is elfogyaszt mire elhagyja a gyerek.

2023. febr. 24. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
100%

A magasságot tudod állítani,meg a kart is,a mózes nem.mindenkinek jön be de a hordozó mondjuk igen.

A buszon könnyedén elfér sokkal keskenyebb mint némelyik babakocsi,szükesebb soros boltokban is könnyedén elférsz vele

2023. febr. 24. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ez nem jönne be. Túl kicsi kerekek,ami rosszul betonozott járdán vagy villamos sínnél problémás, megakad stb az alsó rekesz része túl kicsi,márpedig idővel egyre több mindennel felpakolod,akár a vásárolt holmit is odateszed. A gyerekek totyogós korban ráadásul utálják ha ennyire hátradől az ülés plusz ennél olcsóbban is lehet szerezni praktikus,de hasonló küllemű darabokat. Ja és a tolókarja vagy mi olyan pici hogy nem lehet rárakni egy nagyobb pelenkázó táskát. Érdemes helyszínen kipróbálni,tologatni,tolatni,szűk helyen bekanyarodni vele hogy lásd könnyen lehet-e akár egy karral irányítani kényelmes magasságban van-e a tolókar rész stb.


Kiemelném nem az ára a baj,hanem rohadtul nem praktikus több ponton is.

2023. febr. 25. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
87%
Én egyáltalán nem látom ezen a kocsin, hogy valaki egy vagyont költött volna rá. Játszótérre meg a legtöbben nem babakocsival járnak, max. a kisebbik gyerek van benne.
2023. febr. 25. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!