Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Mózeskosarat lehet babakocsiné...

Mózeskosarat lehet babakocsinélkül használni?

Figyelt kérdés
Ha pl csak gyorsan el akarok ugrani a boltba vagy postára ahol nagyon pici a hely meg a babakocsival forgolódni meg nyüglődni szóval ilyenkor használhatom a mózeskosarat babakocsi nélkül?
2023. márc. 31. 12:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, de nagyon nem praktikus. Így is sok helyet fog foglalni, ráadásul le fog szakadni a kezed. Még úgy is mindenhonnan baba cuccok fognak rólad lógni, ha nincs a kezedben még egy mózes. Én ilyen gyors kiugrásokra hordozókendőt használtam, az ezerszer praktikusabb és kb nem foglalsz vele helyet.
2023. márc. 31. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tényleg a hordozó kendő nem is rossz ötlet, teljesen kiment a fejemből, köszönöm ! :D
2023. márc. 31. 13:11
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ahol pici a hely, ott "csak" mózessel is kicsi lesz. "Csak" azzal manőverezni még nehezebb. Ha nem tartod egyenesen, szegény baba gurul benne jobbra-balra 🙃
2023. márc. 31. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Mondjuk az is igaz :)
2023. márc. 31. 16:26
 5/6 anonim ***** válasza:
52%
Hát ezt nem vágom h érted. Annak nincs is fogantyúja.
2023. márc. 31. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 babyboom567 ***** válasza:

Miénknek volt fogantyúja, de az maximum arra való,hogy ki be rakd a kocsiba, vagy ilyesmi.

Posztoló, ez egy irreális elképzelés, a babakocsik mózes részét nem erre találták ki.Ha csak egy csekkel szaladsz le, a baba elfér a kezedbe.Én biztos nem szo...pattam volna magam ilyesmivel.

2023. márc. 31. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!