Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Van olyan 3in1 babakocsi, ami...

Van olyan 3in1 babakocsi, ami jól elmegy a rázós terepen, de a DM-ben sem akadok vele fent?

Figyelt kérdés

Már van egy jó terep babakocsink, de le kell váltani (nagyon csajos és fiú van úton).

Gondoltam okulok az első hátrányaiból: túl széles, batárnagy. Terepen imádom, a kátyús macskaköves falunkban nem is indulntam volna neki mással. De csomagtartóban sok helyet foglal a váz üresen is, és a legtöbb ilyen babakocsi indokolatlanul széles, a kerekeik meg bazinagyok..

Mindenképp 3 az 1-ben babakocsiban gondolkodom.

Tudtok valamit javasolni?



#babakocsi #terepbabakocsi
2023. ápr. 3. 19:30
 1/6 anonim ***** válasza:
76%
Vagy könnyű,kicsire csukható,keskeny,vagy nagy kerekű,stabil.Vagy,vagy.
2023. ápr. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
65%
Touragoo flame van nekünk, a fél csomagtartót elfoglalja mondjuk,de terepen is megállja a helyét, és meg a pepcon kívül mindenhol elfértem vele, de ott egyedül is nehezen 😀
2023. ápr. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
*most nézem, azóta flame plus lett a neve.
2023. ápr. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Úgy látom ez pont akkora, mint ami most van nekünk. Még várok tippeket, hátha valaki látott már ilyen babakocsit amit elképzelek :D ha nem, akkor marad valami hasonló.
2023. ápr. 3. 23:07
 5/6 anonim ***** válasza:

Lepontoznak majd, de az olcsóbb kategóriásból a Kikkaboo Madridot nagyon tudom ajánlani. Könnyű váz, könnyen levehető kerekek, csomagtartóban így nyerhető hely. Elöl-hátul rugós, isteni volt irányítani egy kézzel, földút, macskakő, padka meg se kottyant neki. Sok más, nagy babakocsihoz képest keskenyebb, dm, rossmann, aldi, pepco sose volt akadály. Nagyon kis fürge babakocsi.


Azóta váltottunk már ultrakönnyű sportkocsira, mert sokat jár, de a Madridot a kiegészítők sokszínűsége miatt is ajánlom megnézni.

2023. ápr. 4. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekünk Jane Crosswalk van/volt. Terepen tökéletes volt, mindenen IS átment :) Nagy a kereke és stabil. Cserébe nem lehet kicsire csukni és nehéz mint a dög :D De akkor is csak ezt venném ha újra választanom kéne :)
2023. ápr. 4. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!