Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Újszülötteknek ikerbabakocsit?

Újszülötteknek ikerbabakocsit?

Figyelt kérdés
Nincs ötletem milyet vegyek
2023. ápr. 4. 15:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ennyi alapján nehéz mit javasolni... hol laktok? Milyen környéken tologatnád?
2023. ápr. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Városban használnám,ami strapabíró olyat keresek vagyis szeretnék. Kb 100-170ezerig.
2023. ápr. 4. 15:44
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én a méret és ár miatt teljesen dönthető sportot vettem

Ebbe 2 puha mózeskosarat.



A 3 in 1 megoldást a nagyobbakkal sem használtuk ki…

2023. ápr. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Azért kérdezem, mert van, ahol egymás mellett vannak, és van, ahol egymás mögött a babák. Előbbit elég nehéz a belvárosban, a szűk járdákon tologatni, utóbbinak a lifttel gyűlhet meg a baja.


Hogy ennyi pénzért kaphatsz-e strapabírót... mi 190-et költöttem egyszemélyesre (2in1, plusz rászerelhető autós hordozó), és még egy gyereket már nem biztos hogy kibírna.

Nagyobb ikerpárnak még lenne, de babáknak nem hiszem hogy ennyiért találsz újonnan, de hátha valaki megcáfol.

2023. ápr. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát mindenképp egymás mögöttit akarok hogy kisebb helyet foglaljak
2023. ápr. 4. 16:06
 6/7 anonim ***** válasza:

Sportot talál..


De a 2in1 és 3 in 1 az nagy lenne.. amint olcsóbb.



Az autónkba sem férne bele, nehezek is súlyra.

Egymás mögötti fel sem merült.. de így is 73 cm széles a sport..


125e újonan



Tehát ha tömegközlekedni kell vele akkor lehet necces de az egymás mögöttit se nagyon teszed fel sehova…

2023. ápr. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Egymás előttiből pl az ABC design zoom, de az nem igazán ez az árkaregória, maximum ha találsz használtan.

Én a napokban is láttam hirdetve facebookon, van egy csoport “ikerbabakocsik országosan”, ott érdekes körülnézni, vagy marketplace-en.

Nekünk ilyen van, bp belvárosában lakunk, úgyhogy fontos volt az egymás előtti kialakítás. Emellett strapabíró is, nagy kerekei vannak, macskaköves utakon, vagy erdős helyeken is teljesen jól lehet vele manőverezni.

A sport rész 6 hónapos kortól használható rajta, mi adapterrel rárakjuk az autósüléseket, amik “elvileg” nem is lennének kompatibilisek hozzá (Chippolino), gyakorlatilag meg abszolút. Amikor vettük, a boltban rápróbáltuk, mert mondta az eladó, hogy hiába nincs felsorolva, talán jó lehet hozzá.

Vagy lehet kapni mózest is.

2023. ápr. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!