Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Mikortol lehet megdönteni a...

Mikortol lehet megdönteni a babakocsit?

Figyelt kérdés
Nekem Maxi Cosi Zelia2-m van. Ez 3 fokozatba allithato. (Ülö, fekvö es egy köztes). A kerdesem az lenne, hogy mikortol tehetem a kisfiam a köztes pozicioba.

2023. ápr. 21. 04:43
A kérdező szavazást indított:
3 honapos kortol
6 honapos kortol
Amikor mar tud önalloan ülni
21 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
77%
Aki önállóan tud ülni, annak már teljesen jó az ülő rész is. A dönthető lényege pont az, hogyha még nem tud ülni, de már nem olyan pici, tudjon nézelődni. Mindkét gyerekem 9 hónaposan ült önállóan, szépen is néztünk volna ki, ha addig csak feküdniük kellett volna. Már 5 hónaposan nem tudtam beletenni őket a mózesbe, mert nem láttak ki belőle, akkor került elő a sport kocsi döntve. Persze, ha aludt benne, akkor teljesen fekvő állapotban volt.
2023. ápr. 21. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
78%
Pont ilyen a babakocsim 😃 kb 1 hete tettem a köztes pozícióba ahol még félig fekszik, most 4 hónapos a fiam, ha nem alszik akkor nem teszem teljesen fekvőbe mert szeretne kilátni.
2023. ápr. 21. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

A fiam meg nem tud önalloan ülni. De a közepsö poziciot (am szerintem olyan 40-45 fok) kicsit meredeknek talalom neki. Mar probaltam belerakni itthon egy kicsit de lecsuszik. Ö is szeretne mar nagyon nezelödni es seta közben mindig ki kell vennem. De közben felek is nehogy a hatat tönkretegyem. De ha kiveszem mindig a babakocsibol akkor meg az en hatam megy tönkre 🤣


Kedves #2!

Ha közepsöbe teszed a babakocsit akkor hatul becsatolod rajta a labreszet es a hatreszet is? Vagy csak siman beteszed közepsöbe a babakocsit? Nekem kevesbe csuszik le a fiam ha be van csatolva a labresze a babakocsinak de akkor meg az az erzesem hogy a feneken ül. (Ezt a becsatolasos reszt nem tudtam jobban leiirni. Remelem erted, hogy melyik csatokra gondolok ☺️☺️)

2023. ápr. 21. 09:24
 4/5 anonim ***** válasza:
51%
A lábnál becsatolom mert lecsúszna 😃 pont azt néztem,hogy az autóshordozóban jobban ülés pozicióban van,mint így a babakocsiban
2023. ápr. 21. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Ezt nagyon jo hogy leirtad! Köszönöm! Nekünk nincs kocsiülesünk es ezert semmivel sem tudtam összehasonlitani.

Par napja mi is kiprobaltuk. Egyenlöre csak az övet ragcsalja es meg mindig ki akar jönni. 🤣 de azert egy picivel jobb mintha feküdne.

2023. ápr. 25. 03:17

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!