Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Milyen babakocsit érdemes...

Milyen babakocsit érdemes választani?

Figyelt kérdés
Odáig már eljutottam, hogy 3in1 lenne jó, de egyszerűen annyira el vagyok veszve, hogy most mire figyeljek oda és melyik számít gagyinak, melyik nem, hogy teljesen elbizonytalanodtam. Nem szeretnék nagyon ócskát, szóval jó lenne, ha addig tudnám használni a babakocsit, ameddig csak lehet, de több százezret sem szeretnék egy babakocsira költeni. Nem tudom, mi számít jónak, mi az, ami gagyi... Tudnátok konkrét tippeket adni?
2023. máj. 2. 15:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Fontos szempont, hogy mennyit kell lépcsőznöd vele, mekkora a csomagtartó, hol tárolnád, milyen terepen tolnád nagyrészt.
2023. máj. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2023. máj. 2. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

A 2-es példái nagyon jók arra, hogy mit kerülj, ha mondjuk emelned kell majd ;)

Egyébként röviden tömören olyat érdemes, ami a felhasználói igényeidnek megfelel.

Más kell annak, aki csak a parkban akar korzózni, de egyébként mindenhova autóval jár.

Más kell annak, aki 3 évig akarja egyfolytában nyúzni, mindenhova azzal menve. Tömegközlekedve, emeletre cipelve stb.

2023. máj. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mi olyna helyen lakunk ahova biciklikeres kocsi kellett. Az a része szar hogy nehezen tudom forgatni, nem bolygókeres de a 3 az egyben kocsinknak a kereke nem volt jó az úthoz azt a gyerek utálta.
2023. máj. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Hol fogod tarolni? (Lepcsozni kell majd vele?)

Miert szeretnel 3in1-t?

Milyen terepre kell? Aszfalt huplik nelkul vagy murvasabb vagy rosszabb minosegu ut?

Mennyi konkretan a max. osszeg, ami meg belefer?

Hasznalt is lehet vagy csak uj?

Tobb gyerekre tervezned vagy egyre?


En hasznaltan vettem jo allapotu babakocsit, aztan mikor kiderult, hogy nem jo, eladtam, es jott a kovetkezo, kiprobaltam, nem jott be, aztan ujra.


Vegul egy Cybex Eezy S+-nal lyukadtunk ki, ez 7,5 kilo, foleg varosi, de akar kicsit zotyogosebb terepre is meg oke. Kicsire csukhato, melyre dontheto a kupolaja, 180 fokig dontheto az ules. Lehet hozza kapni adaptert, igy 3in1-t lehet belole csinalni. Vagy textilmozest beletenni. Van belole twist+ valtozat, annal meg az ulest is el lehet 360 fokban forditani, es csak 1 kiloval tobb. Magas szulokent is kenyelmes tolni. Szuper a rugozasa. Ez az a babakocsi, amire ilyen suly mellett viszonylag nagy kereket raktak, kategoriajaban ilyen jot meg nem lattam. Azota nem csereltem le, es ha lenne meg gyerekunk, kezdettolezt hasznalnam. Marcsak ritkan ul bele a 3 evesem, mikor sietunk a nagyert a suliba, de meg siman belefer. Imadom. Es el is fogom tudni adni, mert hiaba hasznaltuk rengeteget, nagyon jo allapotban van tovabbra is.


Btw., az elso gyerekem sirt a vadiuj, nagyzulok altal vasarolt Peg Perego 3in1-ban. Neki mindegy lett volna, milyen a babakocsi, csak ne rakjam bele.

2023. máj. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
73%

Én használtam már olcsó Kunert márkát az első gyereknél (kb. 2-3 hónapot bírtam vele, eladtam, nagyon gáz). Aztán volt egy Espiro sportbabakocsi, azt szerettem, de az csak sport.

A másodiknál volt egy Touragoo Flame kocsink, az egész jó, a Kunert után szintlépés, de még nem a csúcs messze. Használható, elérhető árú kocsi.

Aztán váltottunk a számunkra legjobbra: Peg Perego Book Plus kocsink van. Azóta még egy gyerek használja már, tökéletes minden része. A mechanikája, a megoldásai, a súlya, kényelme, stb. Minden szempontból tökéletes.

Most vettem még mellé egy Espiro Art sportbabakocsit, hogy ne a PP-t dobáljam ki-be a kocsiból egész nap, futkosósnak az Artot használom.


Szóval összegezve: a Peg Perego megéri az árát, még használtan is megvenném, biztos, hogy rendben lesz.

2023. máj. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!