Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Leclerc Influencer babakocsi...

Leclerc Influencer babakocsi "főbabakocsinak"?

Figyelt kérdés

A legtöbben a mózeses 3 az egyben kocsit a baba 7-8 hónapos kora után lecserélik egy sportra.


A leclerc alapvetően egy "utazó" sportbabakocsi, de lehet kapni hozzá rendes, teljes értékű mózest, csatlakoztatható hozzá autós hordozó is, szóval én rögtön ezt venném a nehéz batár nagyok helyett, de nem vagyok magamban biztos...


Csak városi használatra, ici-pici csomagtartójú autóval, belvárosi panel lakónak szerintetek jó választás ez a babakocsi?


Akinek ilyen van, milyen tapasztalatai vannak vele?



2023. júl. 4. 14:16
 1/8 anonim ***** válasza:

Ezt a márkát nem ismerem. De most rá kerestem.


Szerintem nagyon túl van árazva hozzá minden.

13 e Ft az esővédő nevetséges .

47 e Ft meg a bundazsák.. 🤦😂


De ha neked ez kell és telik rá 🤷 vedd meg.


Ciki akkor lesz, ha a gyermeked nem lesz el a babakocsiban.

2023. júl. 4. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

En biztos nem vennék ilyet, nemhogy fő babakocsinak de rohangalosnak sem.

De azt veszel amilyet akarsz, te dolgod de a kis kerekei miatt utálni fogod es a kupolája nem nagy majd takarni kell pluszban a gyereket.

2023. júl. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Benne van a nevében is "influencer"


Arra jó max, hogy mutogasd, másra nem nagyon.

2023. júl. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Bundazsákot nem szándékozok márkaazonosat venni hozzá és ha szettben veszi az ember ingyen van az esővédő. Plusz azt se írtam, hogy újonnan venném.


Azt még hozzá teszem, hogy az se érdekel hogy néz ki.


Funkcionálisan vagyok kíváncsi rá, hogy tapasztaltabbak szerint vajon jó lesz ez végig, vagy fél év után én is cserélhetem, mint a legtöbben az olcsóbbakat...

2023. júl. 4. 14:45
 5/8 A kérdező kommentje:

Inkább a magic foldot kellett volna kiírnom a kérdésben, az ugyanez a babakocsi, csak nem fényes a váza. :D

Mindenki leakad azon hogy az "influencer" marketing nevet adták neki...


Funkcionálisan vagyok kíváncsi miért jó/rossz.

2023. júl. 4. 14:50
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem teljesen mindegy hogy 3az1ben vagy külön veszed a mózest vagy az autós hordozót.

A lényeg hogy legyen az elejére egy mózes ami teljesen fekvő, a kocsiban meg legyen biztonságos autóshordozó. Aztán a sport rész később fog kelleni.

Ezt a babakocsit nem ismerem, de bármit veszel előtte próbáld ki. Amit én kinéztem a boltban nagyon nehezen irányíthatónak bizonyult, így másik mellett döntöttem és nem bántam meg.

2023. júl. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Csak a kép alapján: elég kicsi az alsó kosara. Az nagyon praktikus tud lenni, ha nagy. Mondjuk ha inkább autóval jársz, nem gyalog elsősorban, akkor kevésbé fontos.


A másik, amit én - szintén gyalogosként - szeretek, hogy az én babakocsimnak két külön "füle" van, tehát a tolókarja nem egy íves valami, hanem két külön fogantyú. Erre rá tudok akasztani szatyrot, hátizsákot stb. Viszont csak a kisebb kocsikat szokták ilyen kivitelben gyártani.


A kupolája szerintem is kicsi.

2023. júl. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia, korábban valaki hasonló kérdést tett fel, akkor javasoltam a Chicco goody plust, (bár akkor nem tudtam hogy szinte ugyan olyan mint ez a leclerc) nekünk az van, kisfiam nagyon szereti és erre is lehet mózest meg autós hordozót tenni, viszont jobb árban van. Egy ránézést megér :)
2023. júl. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!