Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Csatos hordozó 3 hónapos kortól?

Csatos hordozó 3 hónapos kortól?

Figyelt kérdés

Igen látom mit irnak az oldalakra,de mindenhol azt hallom azok meg nem jók!.

Valakinek tapasztalat?esetleg tipp hogy melyik vált be?


2023. júl. 4. 14:27
 1/10 anonim ***** válasza:
62%
Nekünk a liliputi csatos hordozó vált be.
2023. júl. 4. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
En nem hasznalnam 3 hosnak napi 10-15 percnel tobbre. Pici meg hozza, stabil torzstartasa sincs.
2023. júl. 4. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
83%

Ha tudod, hogy nem való ekkorának, miért akarod erőltetni?

Ekkorának baby tai oké a formázott hordozók közül.

Egyszerűen elvész, összecsúszik csatosban.

Nekünk volt minden első gyerekről, volt mód próbálgatni, de iszonyat volt benne.

2023. júl. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
3-as..pont hogy aztirják lehet használni 0 hótól...
2023. júl. 4. 15:21
 5/10 anonim ***** válasza:
37%
Én rugalmas kendőt javaslok, a csatos hordozóba már tudnia kéne ülni.
2023. júl. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Derjaderja ***** válasza:
35%

Lehet használni amelyik ortopediailag minősített és alkalmas ennek a korosztàlynak, es a baba helyzete megfelelő benne.


Vannak hordozós iskolák, amik nagyon kendőpártiak, de azok sem kategorikusan tiltják a csatost semmilyen korban. Egy ilyen klub vezetőjétől olvastam egyszer, hogy van hogy ő maga ajánlja a csatit picinek is, mert az is jó csak szerinte a kendő még jobb.


Mi hordozási tanácsadáson kaptuk a 3 hónapos lányomnak a Magyarinda csatost. Ott megnézték, milyen benne a helyzete, meg is tanították.


Azóta mondjuk van sok hibrid hordozó, ami félig csatos, ma már lehet hogy olyat választanék.

2023. júl. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
65%

"pont hogy aztirják lehet használni 0 hótól..."


Marketingduma. Lehet, csak épp egyáltalán nem ideális a gyereknek.

Egyszerűen a csatos NEM támasztja meg pontról pontra, mint egy kendő és így a terhelés a baba fejletlen gerincét éri.

A kendős csatosok egy fokkal jobbak ilyen szempontból.

A mei tai még jobb.

Full csatos minimum ülni tudástól ideális. Addig kompromisszumos.

2023. júl. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekünk túl nagy volt, 3 hónaposan elveszett benne a fiam, pedig nem egy pici baba volt. Inkább vettem egy szövött kendőt. 6 hónapos kortól már tudtuk használni a csatost.
2023. júl. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
54%

Az én gyerekem óriás baba volt, 3 hónaposan 70 centi volt már és 8 kiló. Hátra nem bírtam rakni kendővel, béna voltam benne, elöl meg leszakadt a derekam tőle. Vettem liliputi csatost, abban hordoztam, mert csak abban nem üvöltött egész nap. Semmivel nem volt benne másképp, mintha én fogtam volna kézben, és mivel ő fél éves koráig lerakhatatlan volt, szerintem tökmindegy...

Minden mozgásfejlődési állomást időre és szépen megcsinált.

2023. júl. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
54%
A Manduca XT nekünk jó volt már akkor. Annak remekül tudtuk állítani a méreteit. Vagyis még mindig remekül tudjuk, most másfél éves a gyerkőc.
2023. júl. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!