Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Cybex balios s babakocsiról...

Cybex balios s babakocsiról milyen negatív véleményetek van?

Figyelt kérdés

Negatív tapasztalatokra lennék kíváncsi ezzel a babakocsival kapcsolatban.


Őszi baba lesz, így a sport részét vszínűleg nagyobb megpróbáltatások fogják érni majd, mint a mózest és a hordozót. (Külön vesszük hozzá)

Sportjáról mik a vélemények (strapabíróság, meddig használható, kerekek stb)?


Cipelnem nem igazán kell majd a vázat, csak a hordozót/mózest a 2. emeltre.


Kis autóm van, abba szeretném majd -akár hetente többször is- beletuszkolni. Erről tapasztalat?


Próbáltam neten utánanézni ezeknek, de jobban bízom a Ti saját tapasztalataitokban☺️.


Köszönöm!


2023. júl. 10. 11:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én csak bababoltban láttam. Gigantikusan nagy és nehéz, kis autóba, emeletre cipeléshez én teljesen más típusokban gondolkodok, ilyen óriás "dög" meg sem fordult a fejemben.


Ha Cybex akkor ehhez az élethelyzethez inkább Melio vagy Mios, esetleg Eezy S2+ twist.


A Balios azoknak való akik a kertes házban csak betolják a kerti tárolóba és egy böhom SUV-vel/kombival járnak, nem kisautós városlakóknak.

2023. júl. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
És ne rendelj netről babakocsit. Nézd meg élőben, teljesen más.
2023. júl. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Tudnál típusokat javasolni esetleg?
2023. júl. 10. 20:20
 4/5 A kérdező kommentje:

Megnézem személyesen is mindenképp majd a kiválasztottat.

Ezt a cybex baliost néztem tiktokon és egy kis fiat csomagtartójába simán berakta a nő, amiatt gondoltam, h nem nagy.

2023. júl. 10. 20:22
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Mi ezt a tipust vettuk, nincs SUV-unk csak egy sima Opel G Astrank es siman belefer a babakocsi, meg egy kis kabinborondot is be tudok melle pakolni ha utazunk valahova. Tobb felet probaltunk boltban, ez tunt a legstrapabirobbnak es kompaktabbnak.

2023. szept. 17. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!