Melyik vált be nektek ?

Figyelt kérdés

Sziasztok ki melyiket márka típusú csatos hordozót ajánlja egy 8.5 kilos 5 hós babának? möbius,manduca,mybabyhug, magyarinda, liliputi,gremese ezeket a markakat néztem de elvesztem a kinálatban.

Plusz pont ha állítható!

Kirandulásokhoz illetve nyűgösebb napokhoz otthon használnánk !

Köszönöm a segítséget!



2023. aug. 15. 19:34
A kérdező szavazást indított:
Möbius
Magyarinda
Gremese
Liliputi
Manduca
Mybabyhug
12 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem így működik. A te testalkatodra kell megfelelő hordozót találni, ezért kell próbálni.

Pl: nekem a Möbius volt kényelmes, míg a férjem kifejezetten kényelmetlennek találta. Neki a készítetett Ringa Fuba sokkal jobb volt.

Egyébként nem a kor/súly, hanem a hossz és a mozgásfejlődési szint meghatározó. Általában a kendős csatosok 68/74 mérettől és minimum ülni tudástól kényelmesek a gyereknek, hiába reklámozzák korábban őket

2023. aug. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
79%
Nekem möbius van, egész picire összehúzható, de viszonylag nagy méretig is, simán állítható átmenet nélkül. Nekem kényelmes. Annyi, hogy gömbölyűbb anyukáknak való, a derékpánt miatt.
2023. aug. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha van lehetőséged, érdemes próbálni pl hordozó tanácsadónál, klubban, vagy hurcis csoportban, és azt vedd meg, ami mindkettőtöknek jó. Nekem liliputi van, de annyit fogytam, hogy a legkisebbre állítva is kicsit nagy volt. Azóta nőtt a gyerek, meg már én is összeszedtem magam kicsit, így az együttes testarányok miatt megint jó.
2023. aug. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ te milyen alkat vagy.

Én szülés után 6 hónappal visszafogytam és még egy kicsit tovább is, így pechemre a Manduca hordozóm tökig behúzva éppen csak funkcionál rajtam, de nem a legkényelmesebb... lecsúszik a derékpánt állandóan.

Ha tehetném cserélném már.

Menj el hordozós klubba, tanácsadásra és próbálj ki többet, amelyik jó, azt vedd meg.

2023. aug. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem ezek közül egyik sem. Fizio Love Radiust vettünk, kiránduláshoz, túrához kifejezetten ajánlott, kényelmes. Nekünk ez jött be. Persze mindennapi használatra is tökéletes.
2023. aug. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!