Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Milyen megfordítható irányú...

Milyen megfordítható irányú sport babakocsit?

Figyelt kérdés

Lehetőleg könnyen össze lehessen csukni és ne foglaljon nagy helyet (kicsi kocsinak van).

Nem árt,ha nemcsak sík talajon tudom tolni,hanem kicsit rosszabb úton is (de nem is egy terepre valót keresek nyilván,de azért ne akadjon meg mindenben is). Ennél is fontosabb hogy könnyen lehessen tolni.

Két irányba lehessen az ülést állítani/a forgokart állítani.

Kényelmes legyen a babának. Most fél éves a lányom,és szeretném ha a babakocsis kor végéig tudnánk használni.

Plusz egy szempont: nem árt ha néma csillagos ég az ára,de nem baj,ha nem a legolcsóbb. Mondjuk úgy 60 ezer körül,esetleg kicsit drágábban ( ha olcsóbb,nyilván nem baj).

Köszönöm


2023. aug. 30. 20:22
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez így kb esélytelen. Nincs olyan kocsi, ami minden igényednek megfelelne.
2023. aug. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

És ezekből melyik az a kettő amit el tudsz engedni?Ilyen olcsón ilyen kocsi nem létezik.


Kb ez ami megfelel az igényeidnek:

[link]

2023. aug. 31. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

2 talán ezt tudom elengedni:

Ár, nem baj ha drágább,nézek max akciót vagy keresek jobb állapotú használatat,esetleg a közelgő szülinapomra megemlíteni,hogy babakocsira gyűjtok.

Nem tudom mit tudnék még elengedni,sajnos a kocsink tényleg kicsi, egy nagyobb nem fér el benne,vagy ha igen,hát tényleg semmi más nem. Negyediken lakunk, tároló nincs,a jelenlegi kocsi az amúgy is kicsi nappaliban dekkol.

A babának legyen kényelmes,az alap,és én is könnyen tudjam tolni,ezt sem szeretném feladni,nem jó ha őt perc séta után kivagnam az egészet a kukába annyira irányíthatatlan..

A két irany is fontos.

2023. aug. 31. 11:16
 4/9 A kérdező kommentje:
A sima eezy S mennyivel másabb mint a Twistes?
2023. aug. 31. 11:19
 5/9 anonim ***** válasza:
A sima eezy S-nek nem lehet megfordítani az ülését (viszont cserébe szélesebb és kényelmesebbnek tűnik)
2023. aug. 31. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekem volt eezy s twistem, még a régi verzió, amit eleg jó áron találsz használtan. Nem ajánlom. Kicsi az ülés, kényelmetlen a gyereknek, nyeklik-nyaklik, nincs lábtartó, nincs karfa, ha szembefordítod, imbolyog az egész ülés, és maga a kocsi is elég borulékony. Ket jó tulajdonsága volt: a súlya és a kis mérete. Csodálkoznék,ha a 2-es verziónál mindent javítottak volna.

Szerintem engedd el a megfordítást, és máris sokkal több lehetőseged lesz.

2023. aug. 31. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Rendben. Akkor nem forditom meg. :) én is azt látom akkor több lenne a lehetőség...na de,akkor mit ajánlanátok? Ha tényleg le kell szikteni,legyenek ezek a paraméterek:

Összecsukható ( a kocsink még mindig kicsi és még mindig a negyediken lakunk,tároló és lift nélkül)

Kényelmes a gyereknek

Jól tolható, kézreálló

Ezek alapján mi lenne jó?

2023. aug. 31. 15:48
 8/9 anonim ***** válasza:
2023. aug. 31. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekünk momi estelle van, kicsi is és könnyű is.
2023. szept. 7. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!