Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Vásárolnál rosegold/arany...

Vásárolnál rosegold/arany színű vázzal rendelkező babakocsit?

Figyelt kérdés
Miert igen es miert nem?
2023. szept. 19. 22:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem szívesen. Jobban szeretem az "univerzálisabb", semleges színeket.
2023. szept. 19. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

[link]


Cybex Priam rosegold vázzal


Élőbe számomra gyönyörű az arany váz. De nem tudom mennyire életképes,tartós


Ebbe kérnék tanácsot

2023. szept. 19. 22:56
 3/13 anonim ***** válasza:
97%
Hát igen, én használati eszköznek tekintem a kocsit, és inkább olyat próbáltam választani, ami kissé ütött-kopottan se néz ki bénán. Ettől tartanék főleg az arany váz esetén. De ha te - velen ellentétben - tudsz vigyázni rá, akkor jó lehet. Nem teszkógazdaságos kocsi, amit kinéztél, hogy a legkisebb behatásra megkarcolódjon.
2023. szept. 19. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Én vennék ha megtehetem :)ha elszineződik a karfarésze vennék.rá huzatot..

Egyébként a kézfertőtlenítő kinyírja ezeket a karfákat ha nem.figyelsz

2023. szept. 19. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
35%

Nagyon szep , sok ilyet lattam ( kulfold), nem lesz sokkal hasznaltabb kinezetu mint egy bicikli vaz, sot a karc, pont, hogy nem latszik meg rajta annyira, mint egy fekete vazon.

Azt vedd ami neked tetszik, te tolod.

2023. szept. 19. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
28%
Emberek írtóra ráérnek 😂 Vennék ami van és a legolcsóbb, tök mindegy a színe.
2023. szept. 20. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
55%
Nem, mert nem szeretem a feltűnést. Éppenséggel Cybexünk volt, 3 is (2 gyerekkel, nagy korkülönbséggel, változtak az igényeink is): egyik szürke volt fekete vázzal (manhattan grey), másik sötétkék (midnight blue) fekete vázzal, harmadik full fekete. A legutolsó volt a legdrágább.
2023. szept. 20. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszik. És nem az ára miatt, olcsóbb verzióban is van hasonló. Ismerősömnek olyan van, türkiz a babakocsi, rosegold a váz. Szerintem rémes kombináció. De neki tetszik, és kész. Én nem vennék.
2023. szept. 20. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Mi rose gold vázast vettünk, az ülés szín, ami tetszett (terep zöld) az csak ilyen vázzal volt. Egyébként kisfiúnak lesz, szerintem egyáltalán nem feltűnő hogy milyen színű a váz és nem a szín, hanem a funkció a lényeg.

(priamből a rose gold váz kék huzattal tetszene :) )


Azt nem tudom hogy a karcolódás mennyivel feltűnőbb egy ilyenen, mint egy matt feketén.

2023. szept. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nekem is priam van, de nekem a regebbi verzio fekete vazzal. Szerintem a rosegold kulonlegesebb.
2023. szept. 20. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!