Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Stokke Xplory babakocsival...

Stokke Xplory babakocsival kapcsolatba mi a tapasztalat?

Figyelt kérdés

Elsősorban tényleges használók véleménye érdekelne

(Látom és használom közt van bőven külömbség)

Városba használnánk,tehát nincs szükségem terepjáró babakocsira köszönöm

Cipelnem nem kell

Autóba bőségesen elfér


2023. szept. 23. 19:13
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Facen van stokke csoport.
2023. szept. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Rákeresek!
2023. szept. 23. 20:28
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én azt látom hogy nem éri meg az árát. Nekem volt...el sikerült hála isten adnom de nagy veszteséggel. Mondjuk az én lányom nem sokáig volt el babakocsiban,mihelyt menni tudott inkább csak teher volt a kocsi,arra,hogy megpihenjen mikor elfáradt meg bőven jó lett volna egy olcsóbb is. A környezetemben is ezt látom,ez a fajta kocsi inkább státusz szimbólum a legtöbb anyuka körében,nem egyéb.
2023. szept. 23. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
48%

Aki státusz szimbólumnak gondolja, az valószínűleg nem használta ki.

Mi nagyon szerettük.

Nagy sportresze van, az istenitett cybexnél sokkal nagyobb és kényelmesebb. Magasan van benne a baba, ezt a magasságot még egyetlen másik babakocsi sem tudta produkálni.

Egyetlen ujjal körbe fordul

Lépcsőn nem kell cipelni.

Mi vidéken élünk, de földúton is sétáltunk vele, lefixált első kerekekkel

Hordozót nem besafe-et, hanem mást, tágasabbat használtunk.

A mózest is sokáig használtuk, mert azt se akkor növi ki a gyerek, ha végig éri, hanem ha már felül benne.


Sokan mondják, hogy borulékony, ez ez nevetséges f@szság. A 8 éves is tolta, egyszer sem sikerült felborítania.


Tök jók a hozzá tartozó tartozékok. Az eredeti huzat kb új állapotban volt, amikor eladtam.


Tény, hogy elég hosszú összecsukva, de nekem a gyerek kényelme arra a másfél évre sokkal fontosabb volt, mint az én nyafizásom.


Én nem buktam rajta semmit, mert külföldről, szinte új állapotban vettem , baromi olcsón(V6 volt)

És többért adtam el, mint amennyiért vettük.

2023. szept. 24. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
#3 hát igen így már megéri. De az átlag megveszi fél millióért,használja talán egy fél évet,majd örül,ha a feléért eladja. Ismét,csak azt mondom amit én tapasztalatam. Nekünk nem érte meg de amit írsz az igaz,a világ legrosszabb utcáin toltam szerintem és fél kézzel elment ott is.
2023. szept. 24. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
#4 akart lenni
2023. szept. 24. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
59%

"Nagy sportresze van, az istenitett cybexnél sokkal nagyobb és kényelmesebb."


🤣 Istenített cybexnél? Na de melyiknél? Mert az óriási különbség a Cybex és a Stokke között, hogy míg a Stokkének egyetlen egy kocsija van, amin évtizedek óta csak ráncfelvarrást végeznek, minden típusa majdnem ugyanaz, addig a Cybex nem egy igényt elégít ki. Szaladgálós sporttól a terepre szánt futóbabakocsin át az ikerkocsiig ezer típusa van.

Melyikhez képest nagyobb a Stokke ülése?

Merthogy a mi Cybexünkbe még a 130 centis 8 éves nagy is belefért nem görnyedve úgy, hogy még a kupolát is fel tudtam húzni....

2023. szept. 24. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Merthogy a mi Cybexünkbe még a 130 centis 8 éves nagy is belefért nem görnyedve úgy, hogy még a kupolát is fel tudtam húzni....


😂😂😂😂😂😂

Ja nyilván, nekem meg kabátban a másfél éves se

2023. szept. 24. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

És még mindig nem bírod kinyögni a típust, mert még most se jut el az agyadig, hogy a Cybex nem csak egyet gyárt! 😅

Igen, belefér, mivel a kupola 70 centi magasan van az üléstől, a súlyhatár pedig 25 kg. Még mindig azt hiszed, hogy ugyanarról van szó?

Akkor vettük, amikor 83 centivel már szűkös volt a 3in1 kocsink.

2023. szept. 24. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kedves 7-es megirnad melyik ez a kocsi ami akkora,hogy még a nagy is így belefért? Vásárlás előtt állok,és jó lenne ha a babakocsis kor végéig kitartana (ha nem is nyolc,de wlgalabb három éves koráig:).
2023. szept. 25. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!