Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Érdemes egyáltalán sport...

Érdemes egyáltalán sport babakocsit vennem?

Figyelt kérdés

3in1 babakocsink van, hét hónapos a lányom, két hónapja használjuk a sport részt. Baromira nem praktikus nekünk ez a fajta,mint közben rájöttem. Közben nézegettem több másikat,próbáltuk is,és lenne egy jó. Egy baj van,nagyon drága. Legalábbis ahhoz,hogy ne használjuk ki. Barátnőm ma felvetette,hogy ne vegyük meg,mert pikk pakk szalad már a gyerek,és igaz,hogy el fog faradni, de ott lesz neki a tricikli,az övé például csak abba hajlandó ülni (olyan van neki amit ő,azaz a barátnőm is tud ha úgy van tolni). Nem tudom mi legyen. Kinlodjunk még egy rövid ideig ezzel,ami van, vagy érdemes babakocsiban ruhazni,mert ki fogja használni a gyerek?

Egyelőre most még főként a séták idejére használjuk csak a babakocsit.



2023. szept. 23. 23:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
93%

A tricikli jóval szarabb mint egy babakocsi. Aludni nem tud benne a gyerek, már pedig egy 3 éven aluli simán aludna ha elfárad. Boltba sok helyen nem engedik betolni, nálunk a gyerekorvosnál is ki van írva, hogy abban ne.

Hogy mikor indul el, nem tudhatod.

Ha elindult is még idő míg nem kell cipelni a sejhaját, ha elfárad.

Kinek hogy.

Mi nem autózunk a budira is, így sokáig kellett a babakocsi, mindenhova gyalog plusz tömeg mentünk. Első 18 hónaposan indult el, második 13 hónaposan, mindkettővel 3 évig használtuk.

2023. szept. 24. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
#1 Köszi! Ti milyen babakocsit használtok?
2023. szept. 24. 00:32
 3/15 A kérdező kommentje:
*használtatok
2023. szept. 24. 00:33
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Egyik gyerekkel Cybex Callisto volt, másiknál Cybex Melio Carbon.
2023. szept. 24. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
69%

Mi három éves korig használtunk babakocsit, mire rájöttünk, hogy hipoton a gyerek, torna után már nem kellett :D

Én vettem egy olcsó sportbabakocsit a Pepitán, (kinderkraft) tökéletesen elég volt velünk, könnyű, összecsukható, fektethető, így aludni is tudott benne.

2023. szept. 24. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
7 hónaposan azért baromira nem "pikk pakk" fog elkezdeni "szaladni". Mindenképp babakocsi!
2023. szept. 24. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
80%
En vettem egy olcsot (Kinderkraft Grande Plus) a 3in1 helyett, addig tokeletes, amig a gyerek hajlando beleulni.
2023. szept. 24. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Mi a 3in1 babakocsit 1 éves kora után cseréltük le, pedig akkor már bőven járt. De kellett a babakocsi, mert sokat nem sétált. Meg például állatkertben, plázában máshogy nagyon nem tud vele közlekedni az ember, ha csak nem cipeli.

Van triciklink, de az az autóba csak szétszedve fér be, így nem szoktuk vinni. A sport babakocsi esernyőre csukható, azt bedobom és kész.

16 hónapos most a fiam. Keveset használjuk, mert elég sokat sétál egyedül, nem nagyon akar beleülni. De a séta végére azért elfárad. Addig meg tologatom üresen. :D

Ha a férjem is jön sétálni, akkor nem visszük, ő fel szokta venni a gyereket. Én annyit nem tudom cipelni, mint ő.

Meg pl.tegnap nem voltam itthon, későn kelt a gyerek, így ebéd után nem volt hajlandó aludni. De azért már annyi volt az idő, hogy kicsit muszáj volt neki. Babakocsiba be, 5 perc múlva aludt is. Igaz, csak 50 percet, de így kibírta estig.

Szóval jó az, ha van.

Eleve nem tudhatod, mikor indul el. Barátnőmmel egyidősek a gyerekek. Nagyjából pár nap különbséggel indultak el. De az övé nem nagyon akar kiszállni a babakocsiból. Ő szépen elücsörög benne, nem akar sétálni.

2023. szept. 24. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Másfél éves elmúlt már a fiam, mikor már nem akart beülni a babakocsiba, addig napi szinten több órát sétáltam vele. Azóta bő fél év telt el, egyszer, az állatkertbe vittük a babakocsit, abban aludt (télen, másfél éves kora körül rendszeresen elaludt a délutáni sétán egy fél órára, hiába amúgy nem aludt már délután). Szerintem praktikus, ha van.
2023. szept. 24. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
63%

"mire rájöttünk, hogy hipoton a gyerek, torna után már nem kellett "


Annyira nem lehetett hipotón, ha 3 éves korára jöttetek rá.

Bocs, csak kibukott.

2023. szept. 24. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!