Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » A már nem használt,de következ...

A már nem használt,de következő gyereknek eltett babakocsit mibe tettétek el?

Figyelt kérdés

Drágább babakocsiról lenne szó így csak simán vagy egy nejlonba téve sajnálnám.

Láttam hogy kapható babakocsi táska amibe el lehet tenni es akár utazáskor is jól jön 60.000 Ft.

Esetleg valami hasonló komolyabb megoldás?


Ha nincs más opció akkor megveszem a táskát hozzá


2023. okt. 12. 08:37
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
94%

Miért, mi baja lesz egy nejlontól...? Komolyan kérdezem... Nyilván nem a szabad ég alatt fogod benne tárolni. Bár ott a drága táskában sem kéne.

Szemeteszsák, pince vagy padlás, csókolom. Ha megrágja az egér, az a táskán át is megteszi.

2023. okt. 12. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
91%

Igaza van 1-nek.


Ha fér tedd be valamelyik szekrény aljára osszecsukva.

2023. okt. 12. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
61%

Az tokmindegy, hogy mibe teszed el, a lenyeg az, hogy olyan helyen tarold telen, ahol van futes.

Ha felrakod a padlasra pl, akkor dohos, peneszes lesz.

2023. okt. 12. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
Dupla szemeteszsákban,a fűtött pincében tároltuk.Nyáron kivettem szellőztetni,napokig.Ennyi.3 gyerek használta ugyanazt a kocsit.
2023. okt. 12. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:

Ugy tunik nem emeltem elegge ki.

Mi gyakran utazunk is. A babakocsi nem pogyasz meret igy a gepre fel nem vihetjuk,lent kell hagyni. Ott sajnos dobaljak ezeket vagy sokszor meg osszehajtani sem tudjak. Igy nekunk ez a taska ilyen teren IS hasznos lenne.

Es mint irtam draga volt a komplett szett arat nem irtam szandekosan mert tudom sok embernek a mai vilagba ez az osszeg irrealisan sok lenne(igen kerlek neis irjatok tudom hogy megtundatok venni ha akarnatok de nem akarjatok mert...)

2023. okt. 12. 09:53
 6/27 A kérdező kommentje:
Ilyen nejlonos megoldast nem szeretnek
2023. okt. 12. 09:55
 7/27 anonim ***** válasza:
91%

Akkor minek kerdezted? A taska a dobalastol nem vedi meg, de ha te ezt szeretned megvenni, akkor csinald.

Nem tokmindegy mit mondunk?


Nemhogy nem emelted ki, meg se emlitetted, hogy repuleshez is kellene, ezt kiszopni nem tudjuk a kusujjunkbol, bocsika. Az utazas jelenthet barmit.


Bar erdemesebb venni egy kabin meretu babakocsit, ha ennyit repultok, 60-70 ezerert mar lehet kapni. Sokkal-sokkal praktikusabb.

2023. okt. 12. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:

60 ezerert sajnos biztosra irom hogy nem kapsz

Pl yoyo valoban egy igazi kabin kocsi

100+ ezer.

De a merete miatt nekunk nem megfelelo tobb napra amikor kint vagyunk,nagyon pici kocsi

2023. okt. 12. 10:18
 9/27 anonim ***** válasza:

Mi pl egy vízlepergető anyagból, házilag varrt zsákban vettük a babakocsinkat, használtan.

Az az anyuka varrt egy cipzáras zsákot a mózeskosárnak, egyet a sportülésnek és egyet a váznak.

Úgy tárolták a padláson.

2023. okt. 12. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

De nem csak a yoyo letezik kerdezo, az az egyik veglet. Sikerult megtalalni az egyik legdragabbat, ugyes vagy :DD

Nagyon szep babakocsi, az teny, de nem tud tobbet funkciojaban, mint az olcsobb tarsai.


Lehet kapni, de lehet kolcsonozni is utazashoz.


[link]


Jo hat ha nem megfelelo egyik sem, akkor nem. Vedd meg a taskat, ennyi.

2023. okt. 12. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!