Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Tumama csatos hordozót használ...

Tumama csatos hordozót használ valaki? Ha igen, mi a vélemény róla?

Figyelt kérdés
nov. 23. 15:54
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
Megnéztem mert sose hallottam róla. Ez egy kenguru. Nem ajánlott ebben hordozni semmilyen korban. Nézz utána a Liliputi, Magyarinda, Gremese, Manduca, Maraya, Fidella, Ringa márkáknak. Van még pár jó fajta, egy kis keresés után találsz még.
nov. 23. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
88%
Ez egy kenguru, káros a babára és az anyára is, be kéne tiltani őket… Normális csatos hordozó válassz, és akkor nem lesz gond. Nekünk Liliputi van, nagyon bevált.
nov. 23. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi! Ajándékba kaptuk, kb egy órát volt ma benne de dobom is ki. 😅
nov. 23. 16:54
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mindenkeppen menj el egy hordozos klubba, fontos, hogy legyen lehetoseged eszkozoket probalni.

Peldaul a mindenki altal nagyon ajanlott liliputi nekunk kenyelmetlen volt a babammal, szoval jo, hogy nem vasaroltam elore.

Pedig mar majdnem megvettem, mert 10-bol 8 ember tenyleg mindig azt ajanlja :D

De mivel mindenkinek mas a testfelepitese+ a baba parameterei is szamitanak, igy jo, ha fel tudjatok probalni 😊

nov. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mindenkeppen, hatalmas baba egyébként, 3 hónapos és már lassan 8 kg. A sima rugalmas kendő nem tetszett neki, ebben viszont el volt de többet nem használjuk.
nov. 23. 18:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!