Milyen tapasztalataitok vannak a Krausman, illetve az Adamex babakocsikkal?

Figyelt kérdés
Nem használunk tömegközlekedést így a nagyságúk nem okoz gondot. Viszont olyant szeretnénk ami elég nagy, ilettve strapabíró is, mivel eléggé rosszak az út viszonyok (járdák, utcák) ahol használni kellene.

jan. 7. 18:22
 1/3 anonim ***** válasza:

En nem markát néztem.

Hanem pl az zavart hogy nem találkk 100%-ban fektethető kocsit ami ülve es fekve is használhato. Tehát az ilyen "kombikat", nem lehet teljes vízsintbe kihozni viszont 2 in 1 kocsit akartam es nem ugy higy van egy fekvo aztan vegyek másikat amiben ülni is tud.

Aztán legyen rkngatható legyen lengescsillapitoja azokkal meg az a baj hogy nagyon nehéz kocsik de nekem lepcson kell felvinni mert nincs liftünk..tehát konnyű kocsi kell. Nem egy 13 kilos kocsi plusz baba.

Es legyen az aljában kosar a bevasarlashoz ne a tolokaron kelljen vergődnöm táskákkal.

Aztán kiveheto moshato huzata legyen plusz biztonsági öv benne.


Forgatható kupolás legyen ha pl szembol sutne a nap atfordithato a kar es kupola is mivel szamtalan olyat latok mikor vakítja égeti a nap a gyereket es anyukát nem zavarja..engem meg igen..


Aztán amin van kontra vagy milyen fék. Tehát ha megállunk valahol mert veszek fagyit le lehessen fékezni vagy pl tömegközlekedésen is hogy ne guruljon jobbra balra addig.


Aztán a karfát ha ül a kicsi es állandoan fogja az is könnyen takarithato legyen ne kelljen az miatt szétszedni az egész kocsit.

Na mire találtam megfelelő kocsit hát azt se tudom már az milyen márkáju volt..de mivel az elso kocsi sulyra mégis nehéz lett(a boltban megemelni könnyu de az életben lépcsőn felvinni nehéz..ki is ment a derekam szüles utan..igy vennem kellett másikat mert az a babakocsi így élesben vallot kudarcot.


De a ket kocsival együttes vajom volt még hogy pl gyermekjatszolancot vagy kabalát sehol nem lehetett benne felfogatni azt külön nekem kellett megoldanom.


De szunyoghálo meg esővédő minden volt hozzá. Illetve bármelyik bárhonnan vásárolva is passzolt rá. Azokat nem kellett soha körözni csak lekapni egyet az üzletben a polcrol.


A többi kitetelemre mem emlékszem

jan. 7. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ja amikben meg volt az a jatszo vagy gyermeklanc az meg a babához 50 centin belul volt, tehát túl közel..azokkal meg az volt a bajom hogy nem jó látószögben van, mondhatni káros.
jan. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ja a sztori kedvéèrt elmesélem hogy a babát alapvetoen igy toltam hogy ő előre nez az utca felé. Es megszoktuk így. De amikor egy hosszu uton szembe napban megforditottam magam felé a kocsit(átfordithato a karja), a baba elkezdett engem nezni meglepodott, hogy nem az utcát látja, hanem jé most engem, ahogy anya tolja a babakocsit bámult bámul, aztán elkezdett röhögni🤣
jan. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!