Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » TAPASZTALATOT tudnátok írni...

TAPASZTALATOT tudnátok írni erről a babakocsiról?

Figyelt kérdés
[link]
febr. 8. 00:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
38%

Huha erről a kocsiról kapsz majd válaszokat :D

Nekem v6van ,volt v3 is imadom mind2t

Könnyen összecsukható,lépcsőztethető,6hónapos kortól használhatóva sportrész szűkítővel,rengetek tartozék van hozza,városi babakocsi nem tanyára földútra való :DNem kisautóba való és nem 5.emeletre lift nélkül.Az x elvileg széria hibás,inkább v6t ajánlanék

febr. 8. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
25%

3 pozícióba dönthető az ülés,szembe és háttal is utaztatható a baba,a kar magassága és íve is állítható.

Snack tálca pohártartó napvitorla bundazsák szunyoghálo szélvedő esővédő testvérfellépő pelustáska stb stb tartozékokat tudsz venni hozzá.

1# voltam

febr. 8. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
86%
Attól függ milyen terepre szeretnéd. Nálunk dombos, rossz járdás környékre nem volt stabil nem szerettem.
febr. 8. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
76%

Unokatesóméknak volt ilyen. Egy dologgal nem számoltak, hogy ha ezt autó csomagtartojába akarod berakni, ahhoz kell a szép nagy csomagtartó is.

Illetve azt mondta unokatesom, ami miatt lecserélték mire a sporthoz értek, hogy a súlypontja nagyon magasan van és rosszabb terepen karasztrofa volt már nagyobb súlyú gyerekkel.

febr. 8. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
85%
Anyám, hogy ez kocsi 15+ év alatt se változott előnyére semmit! Még mindig az a rosszul kivitelezett túlsúlyos, közben kicsi ülésű (még a modellbabák is úgy ülnek benne, mint majom a köszörűkövön), vacak kupolajú (az a jó kupola, ami árnyékol és nem akarja visszabillenteni a gyerek, mert nem a szeme elé húzod), mint amilyen volt 2008-9 tájékán.
febr. 8. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
59%

Tesóméknak ilyen volt anyóséktól kapták ajandékba. (Mondjuk nem kérdezték meg őket milyet szeretnének. Sokkal olcsóbbat vettek helyette jobb volt) Városba még csak csak elment, de mondták nem jó a súlypontja és nehezebb terepen nem megy jól. Videkre költöztek le is cserélték. A csomagtartóba ha betették alig fért be valami mellé.



Off 6-os szakadtam a nevetéstől :D

febr. 8. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
26%

Az ülés is állítható a súlypontjához mérten lenntebb vsgy fenntebb.

Nekem tetszik hogy a gyermek magasabban van mint más babakocsiba

febr. 10. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
77%
Kérdező, a mi kocsink többe került mint a Stokke, de ettől nem változik a véleményem, kipróbáltuk, nem vált be a gyerek se szerette, leváltottuk a mostanira amit imádunk mindketten.
febr. 13. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

8

Várj,kitalalom Cybex E priamot tervezel hazudni.

Leirom hogy ne kelljen keresni mit hazudj 😅


Képzeld,en azota pedig csak pozitiv velemennyel vagyok rola ugyanis megvasaroltuk.

Tehat a babakocsi jo csak nem mindegy ki hasznalja 😃

febr. 22. 14:46
 10/13 anonim ***** válasza:
18%

Kedves kérdező!egyetértek,navyon jókocsi :)

1#-2#7# válaszolo

febr. 24. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!