Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Melyik babakocsi lenne megfele...

Melyik babakocsi lenne megfelelő? Vagy nagyok az elvárásaim? :)

Figyelt kérdés

Szempontok:

Ne a rosszabb minőségű lengyel márka legyen, tömör-nagyobb kerekek, két irányból felrakható részek, és ami megbonylítja.. a sportkarfán legyen az a láb közötti kicsúszásgatló.

Ez leginkább csak a lengyeleknél van, pedig nekem fontos lenne.

Ja és ne fél millió forint legyen. Lehet csak sport vagy 2:1, 3:1..



febr. 23. 09:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
47%
Dorjan danny 3in1
febr. 23. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Miért kell az a labvacak? Az csak akkor "jó", ha nem kötöd be a gyereket. De ne legyél barom és kösd be! Ritkán "balesetezik" (ne feltétlenül autóbalesetre gondolj, csak arra hogy felborítjak a kocsit) valaki babakocsival (bar nekunk igy is sikerült) és nagy segítség, ha be van kötve. Plusz nem rossz az ha mar a babakocsiban megtanulja, hogy bekötve utazunk. Akkor nem akarja kikötni magát a kocsiban.
febr. 23. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. A stílust kevésbé
febr. 23. 10:09
 4/14 anonim ***** válasza:
61%

a sportkarfán legyen az a láb közötti kicsúszásgatló


Ez tök felesleges. Úgyis bekötöd, az a biztonságos.

febr. 23. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

A fenti szempontok szerinti babakocsi ajánlásról szólt a kérdés. Kérem aki tud, arra válaszoljon. Nem gyereknevelesi tanácsot kértem.

Köszönöm!

febr. 23. 10:15
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem gyereknevelési tanács, hanem praktikus tapasztalat olyantól, akinek van már gyereke.

Semeddig nem tart a gyereknek átbújtatni a lábát, és kicsúszni a babakocsiból.

febr. 23. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Van gyerekem, három is, így tapasztalatból nincs hiány, köszönöm. Babakocsi ismeretből igen, ezért kérdeztem arról.
febr. 23. 10:36
 8/14 anonim ***** válasza:
64%
Azt csak lengyel vacak tudja. Értelmesebb márkáknál nincs ilyen, helyette ötpontos öv.
febr. 23. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
50%

Nekem Bebetto Pascal volt.

Van felfújható és tömör kerekes változat.

Minden rész mindkét irányból rárakható. Sport résznél van olyan karfára csatolható cucc.


Azt nem tudom, hogy a cég lengyel e.

febr. 23. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
febr. 23. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!