Milyen babakocsitok van?

Figyelt kérdés
Márka,pontos típust írjatok légyszives és hogy mennyire vagytok vele elégedettek? Újra ezt választanátok e vagy esetleg egy másikat?

márc. 18. 10:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Nekünk 3 is van.

Peg perego book- nekem a váza egy kicsit csalódás, mert semmi rugózása nincs, egyébként könnyen variálható, viszonylag kicsire csukható.

Momi estelle- könnyű, vízszintesre fektethető, kicsire zárható

Quinny speddy- marha jól veszi a terepet, a mózese kicsi, sport részt csak előre nézve rakható rá, nem tudod teljesen ültetni és fektetni sem, felfújható kerekei vannak ezért figyelni kell h hol járkálsz vele.

A momi-n kívül egyiket sem venném újra.

márc. 18. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

3/1-ben touragoo flame plus gel grey volt, utáltam, biztos nem venném újra.

A kerekei katasztrófák voltak, mikor toltam le a padkáról “tört maga alá”.. (befordultak a kerekei, egymással szembe, és hajlottak össze-vissza) Bolygósítás ide vagy oda, sosem fordult normálisan. Járólapon (boltokban) volt, hogy nem forgott a kerék, csak csúszott.. Viszonylag nehéz is volt, bár az a legkisebb problémám volt vele.

Kétszer borult fel lefékezett állapotban a buszon, egyszer a mózes résszel, egyszer a sport résszel, akkor vettünk egy joie litetrax-ot, azt szeretem, újra is venném. (Ez már csak sima sport babakocsi, de dönthető a háttámla, állítólag újszülött kortól használható..)

márc. 18. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Kunert Gold 3in1...nincs bajom vele. A funkcióját ellátja. Cybex sport babakocsi is van. Azt nem feltétlenül választanám újra, mert nekem a hátrésze nem tetszik, túlságosan hátra van döntve, ha egy kicsit még lehetne állítani rajta előre fele az sokkal jobb lenne. Hideg időben nem tartom túlságosan praktikusnak, mert 2 oldalt nyitott. A fogóját nem lehet állítani, a gyerek csak nekem háttal tud ülni benne, így nem lehet napvédőt sem rákötni. A Kunertnél tud a gyerek velem szembe is ülni és nekem háttal is. Viszont amiért tetszik, hogy kicsire összecsukható és könnyű, míg a Kunertet szét kell szedni és azért nagyobb, nehezebb is.
márc. 18. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nekem stokke v3 volt most v6 van.Én nagyon szeretem.városba való
márc. 18. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Nálunk sok a földes utca, nincs járda.

CAM Dinamico Smart babakocsink van, nagyon praktikus, jól elmegy a rossz utakon és tágas is, a mózest utazoágynak is használtuk már. 7 éve vettük és semmi baja nincs.

Városba nem ezt venném, mert helyigényes azért.

márc. 18. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Volt egy pár (nagy korkülönbség, úgy volt hogy nem lesz, mégis lett).

Cybex Callisto - óriasi kupola, nagy súlyhatár, magas támla, imádtuk. Automata övfeszítő. Nem forgalmazzák.

Sok év kihagyás.

Cybex Balisto - nagy kupola, remek rugózas, ment árkon-bokron, viszonylag könnyű.

Cybex Melio - 5 kiló sincs, mégis tágas-kényelmes, xxl kupola, megfordítható, kisebb kerék ellenére könnyen tolható. El se adtam, jó lesz a 3.-nak. Újszülött kortól fogjuk használni, puha mózessel teljesen kuckós lesz.

márc. 18. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Leclerc Influencer van, egyelőre mózessel használjuk. Joie i-snug 2 hordozót használunk hozzá.


A váz nagyon könnyű nagyon kicsire csukható, a mózest is össze lehet laposra csukni így az autónk kicsi csomagtartójába is befér, ami fontos szempont volt. A mózest levéve a vázról lehet ringatni, napközben bent a lakásban is szoktam benne altatni, ha nem segít más.

Egy kézzel irányítható, egy kézzel, egy lökéssel összecsukható, tényleg pehely könnyű. A joie hordozót is az~t választottuk hozzá, mert a mellett, hogy jó az ADAC tesztje, csak 2,35 kiló, emeletre kell benne cipelnünk a gyereket.


Van belőle XL változat ami csak abban különbözik hogy egy kicsit nagyobb a kereke (cserébe repülőre nem lehet felvenni csak leszerelt kerékkel), ha újra vennék azt venném, mert a nagyon szar járdán figyelnem kell hogy ne akadnak fent.

márc. 18. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Touragoo Vesta Set 3in1 volt, nem volt rossz, de annyira jo se, eleg gyorsan lecsereltuk sportra, Kinderkraft Grande Plus lett. Ar ertek aranyban amire nekunk kell, tokeletes. Sokat bkv-zunk es emiatt sokat hordozok is.
márc. 18. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

ABC Design Salsa 4, 3in1. Ha jól látom, ez a konkrét termék már nem kapható, pedig egyébként akár újra is megvenném. Az utódja, az "air" utónevű nem tudom, milyen, de ránézésre kb ugyanolyannak tűnik, szóval ki tudja :D

Megvannak a maga hibái, ugyan lapra csukható, de azért egy átlag kocsi csomagtartóját nagyrészt megtölti így is, illetve nagy a csomagtartója alul, de keresztülmegy rajta középen valami tartórúd, keresztvas vagy fene se tudja, mi, szóval így eléggé le van korlátozva a kapacitása. Azért egy kismotor meg hátizsák, kabátok, bevásárlás a piacról, ilyesmi belefér :D De amúgy már a második gyerek gyilkolja, és szuperül bírja a strapát. Terepen és városban egyaránt megállja a helyét. Én szeretem, tényleg csak a helyigénye miatt választanék mást, ha szükséges lenne.

Van egy esernyőre csukható mini-babakocsi nyaraláshoz meg városi lóti-futizáshoz, Britax Römer, már nem árulják és utódja sincs. Az ABC Design-hoz képest kb játék babakocsinak érződik :D De tényleg kb semmi helyet nem foglal, pehelykönnyű és úgy érzed, hogy a legapróbb kavics is kitöri a kerekét, de erre még nem került sor mégsem. Terepre ezzel nem mennék, de azért egy balatonparti sétányos tologatáshoz bőven jó.

márc. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Cybex E-Priam


imádom, most is ezt venném.

márc. 18. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!