Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Milyen hordozó lehetőséget...

Milyen hordozó lehetőséget ajánlotok barátnőmnek,13 hós a kisfia és 12kg?

Figyelt kérdés
4. emeleten laknak és nagyon nehéz neki így kézben felcipelni nap, mint nap. Babakocsival sétálnak és utána könnyebb lenne neki, ha valamibe bele tudná tenni a kisfiát a ház előtt és úgy vinné fel.

2012. febr. 4. 11:01
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia


én egy darabig kenguruval mentem le a babakocsiig, esetleg háti hordozó?

a nagyobb babáknak is jó, ha esetleg le tudja tenni tárolóba és ott váltani babakocsira

2012. febr. 4. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A ház előtt az autóban van a babakocsi is, nincs tárolójuk. Az utcán is beletudja tenni a kisfiát egyszerűen a háti hordozóba?
2012. febr. 4. 11:27
 3/7 anonim ***** válasza:

A legegyszerűbb megoldás valamilyen csípőhordozó (pl. babaerszény, karikás kendő): pár másodperc alatt beleteszi a babát, aztán könnyen ki is veszi. Bár a csípőn hordozás hosszú távon kényelmetlen, de arra, hogy le/felvigye benne a az emeltre minden nap, teljesen oké. Ráadásul ezek a legolcsóbbak is, mert nem túl komoly "szerkezetek". Ráadásul nagyon kicsire összehajthatóak (pénztárca méretűre), úgyhogy a tárolás sem okoz gondot. Én a szemetet szoktam kihordani babaerszénnyel, és nagyon elégedett vagyok vele.

[link]

2012. febr. 4. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is erszény vagy karikás kendő. Ne vegyen drágát, ki tudja meddig fogja már használni. Amint tudja, szoktassa rá a kicsit a lépcsőzésre :) Én is negyediken lakok, babakocsi lenn, ismerős a probléma. Mivel újra terhes lettem, meg kellett tanítanom a fiam lépcsőzni. 16 hónaposan sikerült is, és azóta is örülök neki, mert tuti sokkal tovább cipeltem volna, ha nem lett volna muszáj lábon mennie (nem emelhettem vetélés veszélye miatt).
2012. febr. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én vettem annó, 200 méter után le akart szakadni a vállam, nagyon nehéz, és kényelmetlen az oldal hordozó, Quinny Crubb volt. Vettem egy Nandu hordozókendőt, azt meg nem tudtam rendesen megkötni.
2012. febr. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

3. vagyok.

5-ös válaszolónak: persze, hogy megterhelő, mert egy oldalra terhelődik az összes súly, ráadásul Quinny Crubb nem is osztja el megfelelően a súlyt, így hosszútávon megfájdul az ember válla/dereka/háta. De! Ha csak arra kell, hogy a kérdező barátnője lemenjen vele a lépcsőn (ami gondolom nem több pár percnél), arra tökéletesen megfelel egy csípőhordozó. Mint már írtam, a szemetet én is erszénnyel szoktam kivinni, és azalatt az 5 perc alatt nem fájdul meg semmim, kényelmes. De ha 5 percnél hosszabb időre akarom hordozni a gyerkőcöt, akkor mei tai-ban kötöm a hátamra, azzal órákig cipelem minden gond nélkül.

2012. febr. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én (is) a mei tait ajánlanám. Bár nem tudom, ilyenkor még bele tudja-e szokatni a babát. Bár Lehet, hogy a picinek is kifejezetten tetszene, és már könnyű lenne felraknia a hátára vagy a derekára, oldalára, mert fel tud csimpaszkodni a pici. A mei tai 15kg-ig jó,legalábbis a miénk, de már ilyen korban úgysem híznak gyorsan. Még egy év simán belefér. Nagyon egyszerű megkötni.
2012. febr. 4. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!