Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Valóban nehezen irányítható a...

Medina80 kérdése:

Valóban nehezen irányítható a vadonatúj Pierre cardin PS 692 babkocsim vagy csak az enyém gyári hibás?

Figyelt kérdés
Hepehupás úton, járdán könnyen, viszont betonon sima felületen nem kanyarodik.

2012. júl. 11. 17:58
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem ilyen kocsim van, 2 évig használtam a fiammal. Imádom benne, hogy mindig könnyen irányíthattam. Annyi, hogy a kerekére figyelj, be kell zsírozni, mert én úgy jártam az első 2 hét után, hogy a boltban nem zsírozták, kikopott a tengely és elgurult a kerék... :( Borzalmasan pipa voltam, mert 2 hétig nem volt babakocsim és a boltban is nagyon csalódtam, mert egyáltalán nem voltak segítőkészek. De miután végre megkaptam, sosem volt többet vele baj! Szerintem nézesd meg, mert én fél kézzel, egy ujjal is simán szlalomoztam vele. :) Több babakocsit is toltam (ismerősökét), egyiket sem tudtam úgy irányítani mint ezt.
2012. júl. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!