Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Hallottatok már arról, hogy...

Hallottatok már arról, hogy sokan kimennek Ukrajnába a gyeremekváráshoz nagybevásárolni?

Figyelt kérdés
Én úgy halllottam, hogy jóval olcsóbb ott minden, és nem feltétlenül rossz a minőség. Akár 40-50% is lehet.

2012. júl. 12. 09:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem rámegy a benzinre az, amit megspórolna az ember.


Nekünk Mami Lengyel, évente kimegyünk. Régebben sok minden olcsóbb volt, de ma már nem.


A babakocsi, bútorok, baba kellékek ugyan annyiba kerülnek, csak ott olyat kapsz, amit itthon nem, de minőségben is jobb.


Mi is néztünk kint bútorokat, de a hazahozatalhoz mikrobusz kellett volna, lapra szerelve sem fért volna be személyautóba.


Budapestről ha mennél, oda vissza kb. 40.000 Ft a benzin, még ha olcsóbb is, a benzin elviszi a kedvezményt, annyiba lenne mint itthon, és pl. ha elromlik pl. a babakocsi, hiába van rá garancia, piszok sokba kerülne vissza vinni, megcsinálják, egy hét múlva érte menni, az már 2 út oda vissza, ami kb. 80.000 Ft!


Itthon szét kell nézni!


Internet!


Teszveszen vettem a quinny babakocsit ujjonan, mózessel hordozóval 110.000- ért, míg ujjonan üzletben 180.000 lett volna.

3 részes új baba szoba bútor, pelenkázó, komód, gardrób szekrény, junior ággyá alakítható kiságy, matraccal, rácsvédővel, baldachinnal, ágyneművel 100.000 Ft volt, 5.000- ért házhoz hozzák vidékről Bp-re.


Ezek voltak a nagy dolgok.


Még 20.000 költöttem kiskád álvánnyal, egy avent kezdő szett, mikrós sterilizáló, textil pelenkák, cumi, törölköző.


30.000 ruhákra, de azokat használtan vásároltam össze teszveszen vaterán, Turiban. Rugikat, bodykat, kis szoknyák, ruhácskák, nadrágok, kocsi kabát...

Mindenből vettem 10 darabot, 56-62 méretben, de kellett is, mert napi 8x öltöztettem a gyereket, vagy bukott, mindenét lehányta, vagy pedig kifojt a kaki, nyakig olyan lett, akkor megint csak ruha csere!


Szóval itthon is meg lehet oldani kedvezőbb áron a babás dolgok beszerzését!

2012. júl. 12. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem a nagyszüleim laktak ott. Édesanyám járt náluk. Olyan plédet hozott 1500ftért, ami itt 4500ft. Egyébként olcsóbb, a benzin 270ft.
2012. júl. 12. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen az egyik rokonunk felesége odavalósi,ők mindent ott vásárolnak/tak,még az esküvői ruhát is,babának mindent.Töredék árért vettek mindent,és nagyon szépek minőségiek.
2012. júl. 12. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!