Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Travel system rendszerű...

Travel system rendszerű babakocsi kerestetik rossz terepviszonyokra (földút, murva), melyeket javasoljátok?

Figyelt kérdés
Tapasztalatokat szeretnék gyűjteni hasonló adottság mellett korábban babakocsit vásárlóktól: - murvás, földút mellett lakunk (akár 3-4 cm-es kavicsok) - nagy felfújható kerék kell? - a garázsba tudom hagyni a babakocsit, de a babát onnan lépcsőn kell lehozni télen, így lepattintható mózes és hordozó szükséges - autózunk (kell felpattintható hordozó) - tartós kocsit szeretnénk, több gyerekre - árban max.130000 ft (jó minőségűt keresünk, ha lehet ennyiért kapni) Én travel systemre gondoltam, ami egyben megfelelő rossz terepre. Várom tapasztalataitokat, ötleteiteket. Bármilyen márka érdekel. A hazai gyors javíthatóság fontos!

#babakocsi #Travel System #rossz terepre
2012. szept. 22. 17:04
 1/5 anonim ***** válasza:
2012. szept. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hauck Jogger. Travel system, 3 nagy fújható kerékkel. Strapabíró. Én használtam vettem a mienket, a fiam 22 hónapig nyúzta, úgy, hogy a piacon a heti nagy bevásárlást is azzal csináltam.
2012. szept. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nagy,tágas, külön hordozó/mózes és sporkocsivá alakítható(az új típusú asszem már lepattintható): raf pool illetve szinte az összes lengyel babakocsi.

Nagyon jól téliesíthető, minden van hozzá .

2012. szept. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi hasznos ötleteket :-)
2012. szept. 23. 09:27
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem az 1. válaszoló által belinkelt Dorjan Danny Sport 3-asom van. Már a 2. gyerkőc használja, és félig az első (ő oldalt van rácsatlakoztatva testvérülőkével).

Nagyon meg vagyok vele elégedve.

Más kérdésekre már válaszoltam a kocsival kapcsolatban. Belinkelem.


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__egyeb-..

2012. szept. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!