Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Hogyan védjem meg a babakocsin...

Hogyan védjem meg a babakocsinkat? Ismerősöm támadja, na de nem úgy. Többi lent.

Figyelt kérdés

Picit bután sikerült megfogalmaznom.

Nekünk van egy számunkra tökéletes babakocsi, még akkoris, ha most épp eltört a váza, így is használjuk és én megvagyok vele elégedve, imádom.

A rokonom vett egy babakocsit, egy másik fajtát. És külön a mi babakocsinkat elkezdte szapulni mások előtt is, hogy neki a boltban mondták, hogy a Hauck egy nagy szar, a márka is a legrosszabb a világon. Már a kisfia (van egy nagyobb) is így adja elő a története, hogy a mi babakocsink egy nagy szar az ővékéhez képest.

Most miért kell összehasonlítgatni? Úgy érezzük a férjemmel, hogy ez külön ellenünk szól, mert mindenhol hozzáteszik, hogy "olyan, mint amilyen az Évááknak van". (ezek mondjuk mi vagyunk). "az a kocsi semmit nem ér, a márka egy nagy..'

(nem ez volt az első eset, hogy a mi dolgainkat úgymond lemézi).


erre nem tudok mit mondani, mert hiába mondom, hogy a Hauck Malibu egy könnyen kezelhető, fél kézzel eltolható babakocsi, ellenünk szól, hogy most eltört a váza. Igen, ez nem jó dolog, de mi így is olyan könnyedén tudjuk használni, tömegközlekedésen iszonyat jó vele menni. Na mindegy.

Mit tanácsoltok, mert tuti, hogy mondani fogja még ezt párzsor. Megbántani nem szeretném, csak normálisan megvédeni magunkat.



2012. szept. 30. 20:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
48%

Szia!


Előre bocsátom, hogy nem szeretnélek megbántani. Őszintén kérdezem tőled, hogy neked, hogy van energiád gyerek mellett ilyen hülyeségekkel foglalkozni?

Én szerintem meg se hallanám. Te se törődj vele.

2012. szept. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
86%
Mondd, hogy te meg vagy elégedve vele. Ő meg a másik fajtával van. Ennyi. Ha folytatja az ócsárlást, akkor kérd meg szépen, hogy hagyja abba, már hallottad a véleményét, felfogtad, köszönöd.
2012. szept. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Jégtánc ***** válasza:
57%
Miért kell egyáltalán azzal foglalkozni,hogy más mit mond? Nektek bevált, ez a lényeg.Nem kell megvédened magad,mond simán hogy nektek jó ez a kocsi,és kész.
2012. szept. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
85%
Én egyenes ember vagyok. A szemébe néznék és megkérném, hogy ne beszéljen így, mert kikérem magamnak. Nem akarod megbántani? Nem is kell. Csak annyit mondanék, hogy ezt mégegyszer nem akarom meghallani! Ha ő nincs azon a szinten, hogy felismerje, hogy nem tud viselkedni, akkor bizony egyenesen ki kell mondani. Ha erre sincs tekintettel, elkerülném a társaságát. Senki szidalmait nem vagy köteles meghallgatni és elviselni. Csodálom, hog ymég nem mondtál neki semmit. Nem kell védekezned, nincs miért. Van egy tök jó babakocsitok, szereted, a gyereknek is jó, akkor meg? Mégis mit képzel?
2012. szept. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
34%
Nemár, tudom, front van, de....nemár. Tutira lesz.rnám, még az időmet se pazarolnám erre.
2012. szept. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
60%

Az első válaszolón jót nevettem. :) Bocsánat! De én sem értem, hogy minek szentelsz ennek egyáltalán 5 percet is? Húúú, engem annyira nem érdekel, hogy ki mit mond a hátam mögött! Ha ez teszi boldoggá, hát mondja!

Ha meg hallanám amikor mondja, megmondanám, hogy nekünk így jó, ahogy van, kész.

Teljesen fölösleges ezen görcsölni...

2012. szept. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Na ne törödj vele, az ismerösöd elégge el van tévedve, mert a hauck igen is egy MÁRKA!!! Igen igy van ahogy mondod, nekem is volt egy hauckom, regi fajta, és tönkretették, vettünk egy ujjat, aztán könyörögtem a férjemnek hogy csinálja meg a hauckot, mert ez az uj szép flancos, csak sajnos a kb 10 éves hauck nyomába sem érhet, végül meg is tette, kezdjük ott hogy fele akkora mint egy mostani babakocsi, mégis elférdt benne a gyerek!! De ez a ki kinek a milyére mit mond ez nagyon gyerekes, az ö dolga hogy az ö pénzéböl milyen flancos babakocsit vesz, a gyereknek nem ez a lényeg hogy miben van tolva!!! En lenézem sajnos az ilyen embereket, és sok kedvességet tudok felhozni. Mond meg neki hogy a tiédnek is van kereke és gurul, a pár ezer amennyit meg sporoltál rajta majd jol jön a fiad beiskolázásánál.
2012. szept. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
A rokonod egy nagyra nőtt óvodás, mivel ez a viselkedés nagyjában abban a korban dívik, felnőttek nem beszélnek így. Szegény még ezen a szellemi szinten van, felesleges foglalkozni vele.
2012. okt. 1. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Foglalkoznom kell vele, mert ez már nekünk sok. Igen, csak egy babakocsi, de mondjuk ti nem ismeritek a több példát.

Ez nem olyan egyszerű egy kívülálló számára, mint itt egyes válaszolóknak. Minden amit mi veszünk, vagy használunk, az a legrosszabb, a leggyagyibb. MÉg akkoris, ha márkás.

eddig nem szóltam. De már a gyerekük is így adta elő a történetet, az már rosszul esett. Na mindegy.

2012. okt. 1. 07:55
 10/13 A kérdező kommentje:

egyébként meg tényleg, ez őt minősíti..

mhogy a férjem mondaná "nem az számít, hogy mit mond, hanem az, hogy ki mondja" Milyen igaz.


Köszönöm a válaszokat.

2012. okt. 1. 07:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!