Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Kicsi vagy nagy kerekű babakoc...

Kicsi vagy nagy kerekű babakocsit válasszak majd?

Figyelt kérdés
Errefelé nagyon rosszak az utak, sok a macskaköves rész is. Valószínűleg sokat kell majd tolnom a kocsit, mert csak páromnak van jogosítványa, de ő dolgozik, nem tud mindig szabit kivenni. Nézegetem, hogy a mostani anyukák milyet választottak, de nagyon vegyes. Én úgy gondolom, hogy ilyen utakra a nagy kerekű lesz jó, de annyi anyukának van kis kerekű kocsija, hogy elbizonytalanodtam.

2012. dec. 14. 11:08
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyot!

Felénk is nagyon rosszak az utak, bár itt más okból. Próbáltam egyszer kis kerekű sportkocsival közlekedni, de katasztrófa volt!

2012. dec. 14. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szerintem nagy kerekű kocsit vegyetek.
2012. dec. 14. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én csak nagy kerekűt vennék,sőt fiamnak is az volt és a leendő tesóknak is azt fogok venni,mert sokkal könnyebb vele közlekedni.Fiamnak sportbabakocsiból vettem kiskerekűt,de az más tészta,könnyebb is nem is használom már annyit.
2012. dec. 14. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Macskakövön a nagykerekű jobb...

Mi nagykerekűvel kezdtünk (Chipolino Lumina) és rossz úton nagyon klassz volt, igazából annyi volt a bajom vele, hogy lapra csukható, és kicsi kocsink van, úgyhogy szinte semmi nem fért be mellé a csomagtartóba.

Úgyhogy 5 hónaposan sportkocsira váltottunk, (ABC Design Primo). Ennek kicsi a kereke, és eleinte nagyon rossz volt látni, hogy macskakövön és rossz úton nagyon rezgett a kocsi, majd' agyrázkódást kapott a gyerek :) Persze nem, de a nagy kerekűhöz képest látszott a különbség. Azóta megbarátkoztam vele, meg mostmár 8 hónapos múlt a lányom, szóval már más, de egy újszülöttnek azért talán jobb a nagy kerekű...

De egyébként az ABC Design Primo-t összességében jobban szeretem, mert nagyon könnyű kezelni :)

2012. dec. 14. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ne csak azt nézd hogy mennyire nagy a kereke, hanem hogy milyen vastag a kerekén a gumi illetve hogy milyen a rugózása. Lehet egy kocsinak óriás kereke, ha nincs rugózása és vékony rajta a gumi, akkor rossz terepen semmit nem ér.

Hasznos az is ha nem bolygókerekes, kanyarodni mondjuk nehezebb vele, de a bolygókerék meg szeret kitörni / tönkremenni rossz utakon.

2012. dec. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi a nagy kerekű babakocsit használunk , mi Nagykanizsán lakunk ! Ahol szinte folyamatosan feltúrnak valamit , vagy utat vagy járdát ! Sőt míg így a nagy hóba se sikerült a járdákat letakarítani ! Nekünk szerintem a legjobb kocsink van Maxi-cosi Mura 4 :) Imádom ! Ajánlom neked is
2012. dec. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!