Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » A sportbabakocsiknál számotokr...

A sportbabakocsiknál számotokra mi a praktikusabb az egy tolókar vagy a két különálló?

Figyelt kérdés
2013. máj. 30. 15:28
 1/9 anonim ***** válasza:
Két különálló.
2013. máj. 30. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az egy tolókar. Kényelmesebb is, meg egy kézzel is irányítható.
2013. máj. 30. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem az egyben lévő!
2013. máj. 30. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Mivel van egy 2.5 és 5 évesem is a pici mellett így az egyben levő, a 2 karosat képtelenség egy kézzel irányítani.

Igaz a két külön karos (esernyőkocsi) meg kisebbre csukódik de van most már csomó olyan modell is ami középen behajlik (a tolókar) tehát esernyőre csukódik de ugyanakkor meg egyben tolható a tolókar.

2013. máj. 30. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Amelyik egyben van. Nekem könnyebb irányítani is akár egy kézzel és kényelmesebb. :) Csak a saját tapasztalatom tudom mondani. :)
2013. máj. 30. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem is az egykaros. Fél kézzel is simán toltam akkor is, ha tele volt.
2013. máj. 30. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Egy tolókart lehet egy kézzel is irányítani, ilyen volt az első babakocsink. Aztán sportra váltottunk és ennek sajnos 2 különálló van, egy kézzel nagyon nehéz irányban tartani, emiatt nagyon hiányzik a másik kocsink...
2013. máj. 30. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egy tolókar. Azért vettünk mégis kétkarosat, mert az esernyőre csukható, és kisebb helyet foglal összecsukva. De amúgy nem vészes, igazából nem zavar, hogy kétkaros. Ha egy kézzel kell tolnom huzamosabb ideig, akkor lefixálom a kereket, és akkor csak egyenes tud menni, nem tekereg jobbra-balra.
2013. jún. 1. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egybekaros!!!!!Ha kicsire is akarod csukni akkor pedig espiro magic!!!!
2013. jún. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!