Égő ma ez a babakocsi?

Figyelt kérdés
Teutonia fun system babakocsit égő ma tolni?
2013. jún. 7. 01:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nope! Szerintem nagyon praktikus egy ilyen teutonos-babakocsi, a felszerelt szegecsekkel léket üthetsz vele az ellenséges babakocsikon.
2013. jún. 7. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Lamakid333 ***** válasza:
65%
Semmi sem égő, kívéve az amit te magad annak tartasz. Nem az a lényeg hogy a többiek mit szólnak hozzá, hanem hogy neked és a párodnak mennyire tetszik, és milyen szívesen tologatnátok benne a babát. Persze azt is vegyétek figyelembe hogy a babának a személyiségére hatással lesztek mindennel, pl a babakocsival is :)
2013. jún. 7. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
100%

[link]

Ha nem így néz ki akkor nem. :)

2013. jún. 7. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
100%
minden babakocsi cuki és szép ha van benne egy cuki baba. :)
2013. jún. 7. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Egy valami égő szerintem. Ha egy család alig jut egyről a kettőre és mégis egy méregdrága kocsit tol. Na ez a beteg.
2013. jún. 7. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Semmi gond nincs ezzel a kocsival, én amúgy is azt mondom ha ez van, neked ez tetszik akkor mindenki más le van kaksizva. Nekem egy tankom van, mert azt kaptuk ingyen rokonoktól, ők sokat kirándultak ezért egy jó nagy kerekű, összes akadályon át hatoló kocsit vettek. Én csak sétálgatok vele a sík terepen, meg szoktak nézni a tankommal főleg ha még a villamosra is felcuccolom, de teszek rájuk. :D
2013. jún. 7. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

nem égő, miért lenne égő?

ez a nagyzolás égő, komolyan mondom, ami mostanában megy.

mindenkinek kellene egy dolog, ami miatt átértékelné az életét és mindent.

2013. jún. 7. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Minek kéne égőnek lenni benne???

Túl olcsó, vagy túl drága, vagy túl régi???

Nincs ráírva, úgyhogy nem látja, tudja senki rajtatok kívül ezeket. A lényeg, hogy nektek praktikus legyen, a babának meg kényelmes.

Nekem van egy olyan mániám, hogy szoktam figyelni a babakocsikat, de sokszor nem lehet megmondani, hogy melyik kocsi melyik márka, és hogy mennyibe kerülhet....

2013. jún. 7. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
tök jól néz ki ez a kocsi sztem. amit égő ma tolni, amit 10éve a lányomnál kaptam használtan és már akkor is tropa volt, az a régi klasszikus, kis kemény kerekű, átfordítható karos párnázatlan kocsi. 15éve mkinek olyan volt. na azzal ma már égnék. ezt leszámítva, akinek nem tetszik a babakocsim, az vehet nekem egy másikat
2013. jún. 7. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
47%
ja látom már, mire megy ki a kérdés. ez több mint 200ezres kocsi.. marhára érdekelne, hogy ki a vevőközönség erre. hihetetlen, hogy vkinek erre telik
2013. jún. 7. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!