Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Lehet azt mondani, hogy akkor...

Lehet azt mondani, hogy akkor köszönöm, nem kell?

Figyelt kérdés
A goldnerbaba.hu-ról rendeltem egy babakocsit múlt héten. Oda van írva hozzá, hogy szállítási idő 1-4 nap, de ha mégsincs raktáron hívnak és tájékoztatnak. Az előbb felhívtam őket, hogy megérdeklődjem hol van a babakocsi, mert az 1-4 nap letelt és nem is hívtak, hogy gond lenne (az oldalon az van, hogy még mindig feldolgozás alatt a rendelésem). Erre közli, hogy hoppá, akkor elfelejtettek szólni, de nincs babakocsi és lehet, hogy mostanában nem is fognak kapni. Direkt azért innen rendeltem, mert itt volt a legjobb árban és a szállítási idő is megfelelt volna, mert jövőhét végén utazunk nyaralni, oda kellett volna a babakocsi. Ha még most le tudnám mondani, akkor egye fene, rendelnék másikat csak ideérjen. Le lehet még mondani?
2013. jún. 7. 15:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
igen,elállhatsz a vásárlástól
2013. jún. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Simán. Nem teljesítették a feltételeket amiket ígértek. Nyugodtan hívd fel őket és mond meg nekik h köszönöd szépen nem kell, és tedd hozzá h a jövőben nem fogsz tőlük rendelni többet mert még tájékoztatni se voltak hajlandóak.
2013. jún. 7. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Persze, mondd le nyugodtan. Ha problémáznának, akkor mondd meg, hogy nem ballagási ajándéknak szántad a gyereknek.
2013. jún. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A neten vett holmit még akkor is visszaadhatod, ha már kihozták, három napig.


Én amúgy mindig ezt csinálom. Ha van egy szállítási idejük és annak leteltével nekem kell érdeklődni, akkor felhívom őket és ha bármi más a válasz azonkívül, hogy holnap ott van, akkor közlöm, hogy dugják fel, megveszem máshol. Annyi webshop ilyen szemétséggel csábítja a vásárlókat, hogy raktáron van, meg hozzuk is meg minden, közben meg tudják ők is, hogy egy darab sincs. Gondolom abban reménykednek, hogy nincsenek az emberek tisztában semmivel és azt hiszik nincs más választásuk, úgyis kivárják.

2013. jún. 9. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nyugodtan elállhatsz a vételi szándékodtól. Ha jól tudom, még kiszállítás után három nappal is.
2013. jún. 20. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!