Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Meg tudnátok mondani, hogy ez...

Meg tudnátok mondani, hogy ez melyik bébégo kocsi? Érdemes megvenni?

Figyelt kérdés
[link]
2013. jún. 10. 16:33
 1/4 anonim ***** válasza:

ks 628


Nekem is van egy ilyen.


Valamit nagyon benéz ez az eladó, mert ez esernyőre csukható, ahogy aképen látszik is.


Ha csak egy gyereked van, nem rossz kocsi. Csak két kézzel lehet tolni (én azóta nem szeretem, mióta több gyerek van).

Könnyű összecsukni, könnyű a súlya is.

2013. jún. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Még csak 1 van. :) A mostani kocsink egy nagy batár, jó lenne egy könnyebb.
2013. jún. 10. 16:48
 3/4 anonim ***** válasza:

Én újan vettem, nekem volt hozzá lábzsák is.

Én is ennyiért próbáltam eladni egy darabig, de aztán meggondoltam magamat: futkosós kocsinak jó, megtartom. Lent tartjuk az autóban, ha megyünk valahova, mindig kéznél van.

De állandó használatra most már nem szeretem (mert nem tudom fogni a többi gyerek kezét, hárman vannak összesen).

Amíg csak egy gyerekem volt, nagyon szerettem ezt a kocsit.

Én huszonvalahányezerért vettem újan, mondjuk annyit nem ér így utólag belegondolva, de 6-8ezret megér, mint a hirdetésben.

2013. jún. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sajnos elvitték. :(
2013. jún. 10. 19:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!