Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Mi a véleményetek tapasztalato...

Mi a véleményetek tapasztalatotok a Cam Cortina x3 Tris babakocsiról?

Figyelt kérdés
2012-es modell!!!Mennyire nehéz,könnyű e vele közlekedni stb...Faluban lakunk és nem mindíg tökéletesek az utak!!
2013. júl. 9. 11:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát én ennyi pénzért nem venném meg főleg falura ahol nem jók az utak, egyébként ezt a kérdést a babakocsik hordozókhoz kell feltenni...
2013. júl. 9. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ha nem jók az utak nem ajánlom a 3 kerekű kocsit
2013. júl. 9. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem nem igazán jött be - így hamar megváltunk egymástól. :( Az utakkal szerintem nincs nagy gáz, az első kerék fixálható és akár a leggöröngyösebb úton is elmegy. A mózesét még imádtam (szerintem az egyik legnagyobb a piacon) - és azt is benne, hogy nagyon könnyen cserélhetőek az egyes "feltétek" a vázon. A hordozója viszont szerintem kicsi - az én kisfiam korababa volt, ergó 2 hónaposan volt akkora, mint egy újszülött, de 4-5 hónaposan már alig fért bele, ráadásul a szűkítője sem világhíres, lötyögött benne a gyerek feje... A sportrésze katasztrófális... ami a leginkább rossz volt, hogy ha döntöd a háttámlát, lemegy a lábtartó, ergó szegény gyerek állandóan csúszott lefelé, vagy kibéleltem egy pléddel az ülést - ami elég rusnyán mutatott egy ilyen árkategóriájú kocsiban. A lábzsákja is használhatatlan, mert kb. a gyerek térdénél kezdődött. Tehát mi nagyjából addig használtuk, amíg a sportrészre nem került a sor. Utána lecseréltük egy Peg Perego Gt3-asra, ami jóval stabilabb, külön állítható a lábtartója és nagyon jól téliesíthető kocsi. Most pedig a tesó ehhez kapott egy Perego hordozót és mózest, úgyhogy megint kész a szett. :)
2013. júl. 14. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!