Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Sos! Hogy kell összecsukni?...

Sos! Hogy kell összecsukni? Top rider 9800 babakocsit össsecsukott állapotban vettük át. Kinyitottam, de sehogy nem tudom összecsukni.

Figyelt kérdés
Kerestem de nem talàltam róla semmit.Egy helyen írjàk,hogy a felsõ karon a gomb melletti kis gomb,de nekünk olyan nincs!
2013. júl. 11. 10:48
 1/3 anonim ***** válasza:
2013. júl. 11. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi a segîtsègedet,ezt èn is megtalàltam,de sajna nem jô.Nincs kicsi gomb a nagy mellett.
2013. júl. 11. 13:12
 3/3 anonim válasza:
Szia! Az 1. által említett kérdésben én voltam, aki később bekapcsolódott, és szintén nincs kis gomb a nagy mellett. Nem jutottam semmire, most szeretném eladni, épp az előbb tettem fel kérdést, mennyi lenne így, ezzel a hibával, hogy nem lehet összecsukni. Neked esetleg sikerült azóta?
2013. júl. 30. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!