Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Tudnátok ajánlani olyan...

Tudnátok ajánlani olyan típusú babahordozót, ami autóba menetiránnyal megegyezően rögzíthető?

Figyelt kérdés

2013. júl. 14. 18:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen nincsen. Babahordozot CSAK menetiránynak háttal rakunk.
2013. júl. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Olyan nem létezik, tiltja a KRESZ.
2013. júl. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen nincs szerencsére. A gyereknek minim 1,5 éves korig háttal kell utaznia, de ha lehet akkor még tovább.
2013. júl. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Miért akarod egyáltalán?

Hogy az első erősebb fékezésnél kitörjön a kicsi nyaka?


NEM véletlenül találták ki, hogy csak háttal köthető be!

2013. júl. 14. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nekünk van egy 0-18kg ülésünk.

Azt két féle képpen lehet bekötni, menetiránnyal megegyezően és ellentétes irányban is.

Meg van adva, hogy 0-hány kilóig kell ellentétesen, és aztán ha nő a baba, lehet forgatni.

De őszintén szólva újszülöttnek én nem tartottam volna biztonságosnak azt az ülést, úgyhogy mi is egy kagylót használtunk az elején, és amikor megnőtt, akkor használtuk csak ezt az ülést (olyan 10 hónapos korától.)

2013. júl. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Nem, nem szeretném a lányom nyakát kitörni, még véletlen sem. Egyszerűen csak elméleti síkon érdekelt, hogy létezik-e ilyen típusú babahordozó, mert pont erről beszélgettünk a családban a napokban. Én azt mondtam, hogy nem, mások azt, hogy igen. (Ezért is érdekelt volna konkrét példa.)


Köszönöm :)

2013. júl. 14. 19:27
 7/11 anonim ***** válasza:
30%
Akkor ne úgy tedd fel a kérdést,mintha nektek kellene ilyen ülés!
2013. júl. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ezt a dumát... :D
2013. júl. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hát te hülye vagy 7es!
2013. júl. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Kedves 7.!

Nem állok le vitázni, ez az oldal nem arra való. Ha frusztrált vagy, éld ki inkább máshol. Láthattad, hogy mások milyen normálisan tudtak válaszolni, nem tudom, hogy neked ez miért esne nehezedre.


Mindenesetre mások válaszait nagyon köszönöm. Én is körbekutakodtam neten, és sehol, még külföldi oldalon sem találtam menetiránnyal megegyezően rögzíthető babahordozót. Szóval, ha tőletek kérdezné bárki, jelenleg babyhordozó így ilyen formában nem kapható, de vannak olyanok, amik egy bizonyos súly/kor után fordíthatóak.

(Nem is tudom, hogy a rokonok hol láthattak ilyet... :))

2013. júl. 14. 21:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!