Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Quinny Curbb kengururól...

Quinny Curbb kengururól vélemények?

Figyelt kérdés
2013. aug. 4. 22:18
 1/8 anonim ***** válasza:
elég veszélyesnek tünik hogy csak derékig támasztja ababát,ha egyszercsak hátraveti magát,simán kieshet.
2013. aug. 5. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
71%

Én ilyenbe biztosan nem tenném :(

Magyarázat:

[link]

2013. aug. 5. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Egy Quinny mániás tanácsolja neked, hogy ne vegyél ilyet. A márka szégyene ez a kenguru.


Beszéljenek helyettem a képek, szerinted melyik jobb a babának?


[link]



[link]

2013. aug. 5. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
szerintem is rettentően instabilnak tűnik. ha csípőn hordoznál, akkor karikás kendő vagy scootababay baby carrier ;,)
2013. aug. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
Az ilyen kengurut, ami csak a popó alatt támasztja meg a babát, egyáltalán nem ajánlom, olyat keress, ami a combját is alátámasztja.
2013. aug. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Én nem szeretném kötözgetni. Akkor milyen kenguru a jó?
2013. aug. 19. 23:15
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem muszáj kötözgetned, sokan nem szeretnek...:)


SSC, más néven csatos hordozó kellene nektek.


Írok egy pár márkát, keress rá, ha gondolod: Liliputi, MAnduca, Ergo baby, MAgyarinda, Babbinka


Nekünk a Manduca a kedvenc, még a négyéves fiam is belefér, ha kirándulunk és elfárad. Mondjuk ez extrém eset valóban. :D


Mamami.hu-n árulnak használtakat is, nagyon- nagyon szép állapotban. Mi is onnan vettük.

2013. aug. 20. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi, meg nézem őket
2013. aug. 20. 14:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!