Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Baby design mini vagy Hauck...

Baby design mini vagy Hauck shopper babakocsit választanátok?

Figyelt kérdés

Vagy milyet tudtok ajánlani?

Ami fontos: egybe legyen a tolókarja, viszonylag könnyű legyen, nagy bevásárlókosár, könnyen irányítható legyen a kocsi.

Magas vagyok (180 cm), szóval kényelmesen tudjam tolni, ja és ne rúgjak bele állandóan a kerékösszekötő rúdba.


2013. aug. 8. 18:03
 1/4 anonim ***** válasza:
81%

Nekünk shopperünk van, arról tudok nyilatkozni. Nagyon szeretem, mindenben megfelel a számunkra. A sok pozitív mellett egyetlen gondom vele, hogy nehezen jutok át vele a villamossíneken, nagy lukakon, úthiányokon, stb. Viszont más Shopper-esnek ez nem gond, ahogy itt olvastam. Viszont most nyárra vettünk egy olcsó esernyőre csukhatót, hogy ne ennek a kerekeit öljük meg a strandok kavicsos részein, meg autóba pakolni is könnyebb egy picire csukhatóval - most, hogy megint elővettem a shoppert a másikhoz képest, dög nehezen irányíthatónak tűnik! Szóval biztosan van ennél könnyeben forduló kocsi, viszont imádom. Kényelmes, nagy, jól dönthető, mosható, masszív, viszont pici, könnyű - nekünk erre van szükségünk, tökéletes.

Amiket írtál még: tényleg nagy a kosara, azt imádom. Én 170 cm vagyok, de így is hozzá kellett szoknom a tolásához, hogy ne rúgjam mindig szét a hátsó rudat (nem is a kerékösszekötőt, hanem a fékező részét). Viszont a párom 2 méter magas és ő is tudja tolni...szóval csak hozzá kell szokni.

Nagyon sokat használjuk a hordozó részt is, azt is imádta a fiam.

11 hós anyukája

2013. aug. 9. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Első vagyok, kiegészítés: nagyot úgy értettem, hogy az ülőfelülete, a gyereknek nagyon kényelmes, bőven elfér benne, viszont a külső méreteit nézve pici a kategóriájában - mi eleve ezért vettük meg, hogy beférjek vele a 80*100-as liftbe, és több pózba is befér, imádom tényleg! Én napi szinten csukogatom-nyitogatom, mert itthon csak összecsukva fér el a lakásban. Nagyon könnyen megy, egy mozdulat és kész is, autóba is gyorsan be lehet dobni, aztán pikk-pakk kinyitni, ha kell.
2013. aug. 9. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszodat, nagyon hasznos! Szép napot neked! :)
2013. aug. 9. 11:15
 4/4 anonim válasza:
én is a kettő közt hezitálok. Milet vettél végül és hogy vált be? Írnál tapasztalatot?
2015. febr. 21. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!